STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390
Opcjonalne zdjęcie (jpg lub gif max 4MB) 
  
AutorWiadomość
Użytkownik: Pietras
Nowicjusz
avatar
Posty: 2
Dodano: 2015-06-30, 11:47
Wymagania: Dostęp do Internetu / Podstawowa znajomość J. Angielskiego

Witam

W internecie istnieje pewna platforma, która umożliwia zarabianie pieniędzy po przez klikanie w reklamy i wypełnianie ankiet. Firma ta nazywa się ClickSense. Polega to na tym, że dana osoba rejestruje się na portalu ClickSense i zgłasza chęć uczestnictwa w jego projekcie. Strona jest anglojęzyczna ale osoba znająca przynajmniej podstawy Angielskiego spokojnie sobie z tym poradzi. Poza tym jeśli ktoś korzysta z przeglądarki Chrome to może przetłumaczyć stronę na język Polski. Firma jest w 100 procentach zaufana jeśli ktoś ma jakiś kaprys to może w internecie poczytać o ClickSense. Jestem użytkownikiem tego portalu i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tej akcji. W zasadzie rzecz biorąc jest to przeznaczone dla kogoś kto i tak często spędza czas przed komputerem i ma dostęp do internetu. Wiadomo, że na początku nie zarabia się mega kokosów ale wszystko jest poukładane w taki sposób, że im dłuższej użytkownik korzysta z ClickSense tym bardziej po czasie wzrastają zarobki za kliknięcie w reklamę.

Polecam Jest to świetny sposób na zarobek, a po roku lub kilku latach (w zależności od twojego zaangażowania i dyspozycyjności) można zarabiać miesięcznie około 500-1000$ w górę (wszystko od Ciebie uzależnione), gdyż wynagrodzenie otrzymuje się w dolarach. Zarobki takiego rzędu pozwalają na przyzwoite wypłaty w złotówkach. Wymaga to tylko twojego zaangażowania i poświęcenia. Prawda jest taka, że zarobki są nielimitowane, a ludzie, którzy korzystają już z tego kilka lat (z zagranicy) zarabiają na tym 2000-3000$ dolarów miesięcznie.

ClickSense jest zagraniczny praktycznie nie znany w Polsce. Warto wspomnieć, że za każdą poleconą osobą otrzymuje się prowizje za kliknięte przez poleconego reklamy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to może je do mnie wysyłać na priv. Proponuję komuś jeżeli ma jakiekolwiek zastrzeżenia, żeby poczytał w google o ClickSense. To nie jest żadna ściema tylko szczera i uczciwa propozycja wykorzystania swojego wolnego czasu do zarabiania. Warto też dodać, że oprócz reklam zarabiasz od 0.75$ do 0.90$ za wypełnianie ankiet i dodatkowo codziennie co 24 godziny otrzymujesz 30x szans w loterii ClixGrid, gdzie możesz wygrać parę dodatkowych dolarów. Wystarczy przełamać lenia i odłożyć pasjansa na bok.

Pozostawiam przydatny poradnik pod adresem:

http://www.online-zarabiac.com/clixsense/

Aby się zarejestrować:

http://www.clixsense.com/?7726821

Warto jeszcze dodać, że do wszystkich transakcji wymagane jest utworzenie konta PayPal na stronie www.paypal.pl. Jest to wirtualne konto przeznaczone do otrzymywania przelewów z zarobionych pieniędzy na reklamach, a które następnie przelewa się na własne konto bankowe.

www.paypal.pl

Polecam i kłaniam się.
http://minskmaz.com/ogloszenia/182664-fmTTm
Użytkownik: Pietras
Nowicjusz
avatar
Posty: 2
Dodano: 2015-08-05, 22:49
Zapraszam również na forum poświęcone zarabianiu przez internet.

www.clixsense.fora.pl

Tutaj opisane są wszystkie szczegóły dotyczące zarabiania na stronach PTC z opisem rejestracji.

:)
Zaloguj się, aby dodać komentarz »
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania