STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Northtec MTB zimą w Jeruzalu

Na zimowe ściganie zapraszamy już w niedzielę 10 lutego br.

Opublikowano: 20 Stycznia 2019, Niedziela, 19:26
Autor: plina_m
 0 0 0

TAKIE MROZY KOLARZE LUBIĄ: CEZARY ZAMANA ZAPRASZA NA ZIMOWY MARATON W JERUZALU

Dla tych, których rowerowego zapału nie jest w stanie schłodzić nawet najniższa temperatura, Cezary Zamana wraz z Urzędem Miasta i Gminy Mrozy przygotował zimowy maraton. 10 lutego swoich sił na ciekawie wytyczonej trasie spróbować będą mogli wszyscy, którzy mają dość przymusowej przerwy od sportowych aktywności. Dodatkową zachętą dla mieszkańców gminy Mrozy są atrakcyjne zniżki.

Widok rozpędzonego, wielobarwnego peletonu mknącego po zmrożonych drogach nie dziwi w Mrozach już nikogo. Organizowany przez Cezarego Zamanę od wielu lat zimowy maraton zyskał swoją renomę, na stałe wpisując się w nie tylko w lokalny, ale i ogólnopolski kalendarz zimowych imprez sportowych.

Tym, co przesądza o atrakcyjności rozgrywanego w Mrozach maratonu jest z pewnością ekscytująca trasa. Za jej przygotowanie odpowiada Cezary Zamana, kolarski mistrz Polski i triumfator Tour de Pologne. Jego sportowy siódmy zmysł pozwala mu na wyszukiwanie najciekawszych, na długo zapadających w pamięć odcinków. Nie inaczej będzie i tym razem. Na ciepło odzianych śmiałków czekać będzie trasa w trzech wariantach: 6-kilometrowy dystans Hobby dla młodzieży, 22-kilometrowy dystans Fit dla mniej wprawionych zawodników oraz 43-kilometrowy dystans ½ Pro dla tych, którzy nie boją się jazdy w najbardziej wymagających warunkach.

Ale trudności można spodziewać się tylko na trasie. W miasteczku rowerowym na zawodników czekać będzie rozgrzewający, regenerujący posiłek i serdeczna atmosfera, idealna do podzielenia się wrażeniami z dopiero co ukończonego maratonu. Będzie można odświeżyć się w ogrzewanych szatniach, do dyspozycji będą też prysznice oraz myjki do rowerów (jeśli temperatura przy gruncie utrzyma się na poziomie minimum 1° C). 

Wszystkich startujących do osiągnięcia jak najlepszego wyniku motywować będzie ufundowany przez Hotel Narvil Conference & Spa voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w tym luksusowym ośrodku. Szczególna rywalizacja toczyć się będzie między mieszkańcami Mrozów. Wyłonieni zostaną tam najlepsi mieszkańcy miasta i gminy Mrozy w kategorii OPEN na dystansach Hobby, Fit, ½ Pro z podziałem na płeć.

Współorganizatorami imprezy są Urząd Miasta i Gminy Mrozy oraz Gminny Ośrodek Sportu i  Rekreacji w Mrozach.

Maraton w Jeruzalu będzie drugim starciem w cyklu Northtec MTB Zimą, będącym autorskim pomysłem Cezarego Zamany na urozmaicenie zimowej przerwy.Zapisy już trwają. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zima.zamanagroup.pl lub też kontaktując się mailowo z Biurem Zawodów: biuro@zamanagroup.pl.

Program zawodów Northtec MTB Zimą –Mrozy (Jeruzal)

NIEDZIELA10 lutego 2019 r.

  • godz. 08.00 - 10.30 zapisy w Biurze Zawodów
  • godz. 10.00 - start dystansu Hobby
  • godz. 10.45 - wejście zawodników w sektory na dystansie ½ Pro i Fit
  • godz. 11.00 - start maratonu, dystanse ½ Pro i Fit
  • godz. 12.15 - dekoracja dystansu Hobby i klasyfikacji mieszkańców
  • godz. 13.15 - dekoracja dystansu Fit i klasyfikacji mieszkańców
  • godz. 13.45 - dekoracja dystansu ½ Pro i klasyfikacji mieszkańców

źródło: Lucjan F.Molenda, GOSiR Mrozy

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania