STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Strefa Mińsk – łączymy mieszkańców.
Każdy z nas może interpretować to hasło w sposób odmienny ale dla nas założycieli Strefy Mińsk istotny jest wspólny mianownik – miejsce w którym mieszkamy. Ważne jest aby uczynić je lepszym bardziej komfortowym dla życia i tworzenia. Postawiliśmy sobie za cel wydobycie często uśpionych pokładów energii mieszkańców naszego regionu, chodzi o energię twórczą, organizacyjną, biznesową, o wszelkie przejawy ludzkiej aktywności, którymi można zarażać innych i dawać dobry przykład.
Mało kto wie że serwis strefaminsk.pl w zupełnie innej postaci ożył w przestrzeni wirtualnej 3 lata temu. Zauroczony ideą dziennikarstwa obywatelskiego stworzyliśmy wspólnie z Wojtkiem serwis pozwalający na publikację artykułów pisanych przez mieszkańców. Odzew nie był duży, ale mieliśmy kilku dziennikarzy obywatelskich publikujących swoje teksty. Nie poddaliśmy się i już dwa lata później zaczęliśmy prace nad powołaniem do życia tygodnika, który pokazywałby nasz region z perspektywy ciekawych ludzi, zjawisk, organizacji, poglądów, który wnosiłby nową wartość do naszego lokalnego życia. Udało się, wokół tygodnika zgromadziliśmy świetny zespół redakcyjny - ludzi zaangażowanych w naszą ideę. Tygodnik został przyjęty nadzwyczajnie ciepło, za co bardzo Wam dziękujemy. Portal jest kolejnym krokiem kreującym nową wartość dla Was - naszych czytelników, Wokół portalu zamierzamy połączyć siły wielu mieszkańców i instytucji aby zapoczątkować i rozwijać szeroki ruch dziennikarstwa obywatelskiego.
Portal będzie regularnie usprawniany oraz unowocześniany. Zrobimy wszystko aby nie zawieść Waszych oczekiwań, bądźcie z nami.

Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania