Tygodnik Strefa Mińsk NR 17/18 (373/374)
Piknik „Kochamy czytać”

Piknik „Kochamy czytać”

W niedzielę Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na skwer przy Placu Kilińskiego na piknik „Kochamy czytać”.
SZUKAJ ARTYKUŁU:   SORTUJ:   

Kalendarium wydarzeń

Wydarzenia na najbliższe dwa tygodnie

6 Letni Festiwal Orkiestr Dętych

6 Letni Festiwal Orkiestr Dętych w naszym mieście odbędzie się 31 sierpnia (niedziela) od godz. 16.30 na dziedzińcu Miejskiego Domu Kultury.

Stanisławowski "Ronin" na seminarium w Pradze

W dniach od 8 do 10 sierpnia 2014 pięcioosobowa ekipa Tang Soo Do „Ronin” Stanisławów wraz ze swoim szkoleniowcem Jackiem Keslerem przebywała w czeskiej stolicy – Pradze na Seminarium Szkoleniowym z zakresu taktyki i technik formuły point-fighting

Rowerem po Mazowieckim Parku Krajobrazowym

To idealne miejsce do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej czy konnej.

Wiek naszego serca - darmowe badania

17 a 18 lipca na Starym Rynku w Mińsku, w specjalnie przygotowanym busie kampanii „Ciśnienie na życie” przebadało się 719 osób. Każdy mógł bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi oraz zbadać wiek swojego serca za pomocą innowacyjnej aplikacji.

Chcesz to możesz - Surf Away

Czterech studentów, w tym mińszczanin Piotr Grzywanowski pojechało do Portugalii w ramach projektu Surf Away. Objadą całe wybrzeże, aby nauczyć się surfingu i zdobyć europejską mekkę tego sportu.
 1
 0

W roli głównej Mazowsze - konkurs fotograficzny

Pokażcie atuty, moc twórczą i możliwości naszego regionu, zachęćcie filmowców z kraju i ze świata do lokowania produkcji filmowych w plenerach ziemi mazowieckiej.

Sercem obdarowany - jest efekt naszego artykułu.

Bohater naszego artykułu znalazł wsparcie zarówno finansowe, jak i rzeczowe.

Mińscy kolarze po obozach treningowych

Zawodnicy Klubu Kolarskiego V-Max wrócili z letnich zgrupowań. Pełnoletni zawodnicy trenowali w wysokich górach na szosach wokół Zieleńca natomiast 13-osobowa ekipa dzieci i młodzieży pracowała solidnie na terenie przepięknej Puszczy Piskiej w okolicach Wiartla.

Nie przegap!

Wydarzenia w Mińsku w najbliższym czasie

Z Mrozów do Senatu?

Burmistrz Mrozów nowym senatorem?

Cud w miejscu oddzielonym od reszty świata...

Czas... Jakże rzadko zastanawiamy się nad jego bezpowrotnym przemijaniem. Upływają kolejne wiosny, jesienie, święta, wakacje, urodziny... Zmieniają się daty w kalendarzu, a my w zgiełku codziennych spraw jakby tego nie dostrzegamy.

Długi weekend z Kolejami Mazowieckimi

Z myślą o podróżnych planujących podróż w długi czerwcowy weekend Koleje Mazowieckie wydłużają czas obowiązywania oferty „Bilet Wycieczkowy”.

„Słonecznym” szybciej i taniej

W ostatni weekend czerwca, już po raz 10., na szlak wyruszy pociąg „Słoneczny”.

Kto zostanie bibliotekarzem roku?

Danuta Grzegorczyk z tytułem?

Kolejkowy odjazd

Kolejka elektryczna Michała Culka

AirShow w Mińsku

Świętujemy 15-lecie Polski w NATO

Skrzyneckiemu w 17. rocznicę śmierci

Mińszczanie uczcili pamięć krakowskiego barda.

Kolarskie Kryterium Uliczne im. Feliksa Rawskiego

W ramach Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza dla Amatorów w challenge'u 2013 Ogólnopolskiej Ligi Masters Cup w niedzielę, 9 czerwca odbyło się w Mińsku 5. Kolarskie Kryterium Uliczne im. Feliksa Rawskiego.

Dzień Dobrych Uczynków

19 maja w całym kraju obchodzony był Dzień Dobrych Uczynków ogłoszony przez Fundację „Arka”. Z tej okazji, po raz pierwszy w Mińsku, Powiatowe Centrum Wolontariatu we współpracy z mińskimi gimnazjami (GM nr 1,2,3) i szkołami ponadgimnazjalnymi (ZS nr 2, ZSE, GiLO im. Polskiej Macierzy Szkolnej, ZS im. M. Skłodowskiej-Curie) oraz hufcem ZHP „Mazowsze” przygotowało Miejski Każdego dnia media zasypują nas smutnymi informacjami: o nieszczęściach, aferach, kłamstwach, chorobach. Tymczasem dobro jest ciche, o nim się nie mówi. Młodzież chciała chociaż w ten jeden dzień w roku przypomnieć mińszczanom, że każdy z nas ma wpływ na to, w jakim społeczeństwie żyjemy, że potrafimy wspierać się wzajemnie i otaczać życzliwością. Czasami wystarczy mały gest, aby wesprzeć drugiego człowieka i wywołać uśmiech na jego twarzy. Wolontariusze rozdawali karteczki zachęcające do wykonania konkretnych dobrych uczynków, np. uśmiechnij się do każdej napotkanej dzisiaj na ulicy osoby, zaproś swojego sąsiada na h

Wakacje w MDK

Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w zajęciach artystyczno- rekreacyjnych „Letnie Pojedynki z Nudą”, które odbędą się w dniach 1-12 lipca.
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania