Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)
SZUKAJ ARTYKUŁU:   SORTUJ:   

Śladami „długiego marszu”

W MBP w Mińsku Tomasz Grzywaczewski opowiadał o wyprawie śladami słynnego „długiego marszu”, legendarnej ucieczki kilku więźniów z sowieckiego łagru w Jakucji przez Syberię, pustynię Gobi i Tybet do Kalkuty w Indiach.

Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W sobotę, 2 marca, harcerze z Hufca ZHP ,,Mazowsze” zorganizowali grę miejską „Obława 1944-1963”. Gra odbyła się w ramach społecznych obchodów Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Językowe spotkanie

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z profesorem Jerzym Bralczykiem oraz dziennikarzem Michałem Ogórkiem, którzy w Mińsku promowali wspólną książkę „Kiełbasa i sznurek” (wyd. Agora).

Pozytywne Rockowania dla Moniki

Pierwszy koncert charytatywny dla chorej na chłoniaka złośliwego mińszczanki Moniki Pietrak-Więch odbył się w sobotę, 23 lutego w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Mińsku.

Orkiestra na filmowo

W niedzielę, 21 października w Szkole Podstawowej Nr 6 odbył się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej Miasta Mińsk Mazowiecki „Z muzyką filmową przez świat”.

Mistrzowska kulturystyka

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku odbył się Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Integracyjne Igrzyska Sportowe

Już po raz piąty Gimnazjum Miejskie Nr 2 i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowali Integracyjne Igrzyska Sportowe.

Samoloty na niebie

W Muzeum Ziemi Mińskiej można oglądać wystawę fotografii Tomasza Pacana „Krajobraz podniebny”.
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania