Tygodnik Strefa Mińsk NR 15/16 (329/330)
SZUKAJ ARTYKUŁU:   SORTUJ:   

Czas na gwiazdkowe prezenty

Ogromny asortyment sklepowy nie ułatwia nam zadania, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej utrudnia podjęcie decyzji, czym sprawić przyjemność najbliższym

Jak zadbać zimą o kwiaty w mieszkaniu

Zimowa aura znacząco wpływa na osłabienie kondycji roślin pokojowych. Najczęściej przejawia się to w postaci opadających listków, zżółkniętych odnóżek, suchych końcówek pędów oraz wiotczeniem i słabym wybarwianiem kwiatów.

Weterynarz radzi

Na jakie choroby powinno się zaszczepić królika? Czy psom należy robić profilaktyczne badania?”... O odpowiedzi na pytania i wątpliwości Czytelników „Strefy” – właścicieli i opiekunów różnych zwierzaków, poprosiliśmy lekarza weterynarii Joannę Chmielewską.

Przegląd mińskich marketów, czyli idziemy na zakupy cz. 2

Anna Kowalczyk często robi zakupy w mińskich sklepach. Jej ocena jest subiektywna i nie musi odzwierciedlać ogólnej opinii, wynika jednak z obserwacji i doświadczenia.

Ale plama? Niekoniecznie!

Plamy z wosku Materiał najlepiej schłodzić (nawet zamrozić), a następnie wykruszyć wosk.

Na Wszystkich Świętych

1 listopada już za tydzień. Zgodnie z wieloletnią tradycją, już w połowie października rozpoczynamy przygotowania do dekoracji grobów naszych bliskich.

Przegląd mińskich marketów, czyli idziemy na zakupy cz. 1

Nie ma co narzekać – marketów mamy już w Mińsku całkiem sporo. Od nas tylko zależy, który z nich wybierzemy, aby zrobić zakupy.

Geodeta radzi

Po poradach kulinarnych, weterynaryjnych, florystycznych rozpoczynamy kolejny cykl w „Strefie”. Tym razem na pytania naszych Czytelników odpowiada geodeta uprawniony – Anna Kwapisiewicz.

Co na groby?

Przeważnie chryzantemy goszczą na grobach. Obecne trendy we florystyce żałobnej umieszczają chryzantemy jednak na dalszym planie.
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania