STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390
Warsztaty ozdób świątecznych

Warsztaty ozdób świątecznych

Gminne Centrum Kultury zaprasza
SZUKAJ ARTYKUŁU:   SORTUJ:   

Akcja "Twój e-PIT"

Od 1 stycznia 2019 r. wszyscy płatnicy będą zobowiązani do przesyłania Informacji do US wyłącznie drogą elektroniczną.

Ułatwienie w US

Administracja Podatkowa wstępnie wypełni za ciebie PIT-37. Usługa PFR jest realizowana z wykorzystaniem interaktywnego formularza.

Płać podatki w Mińsku,

skorzystasz z własnych pieniędzy. Część twoich podatków przeznaczona będzie na rozwój naszego miasta – Twojego miasta.

Dwóch ma pracować - Jeden decydować,

czyli po co psu szkolenie.

Poczta Polska informuje:

doręczamy paczki 7 dni w tygodniu.

Dekalog dla rozważnych

Na co uważać? Co i gdzie sprawdzać? Co zrobić, by jeden podpis nie przekreślił drugiej młodości?

Jak płacić mniej za prąd?

Statystyczna polska rodzina wydaje ponad jedną trzecią domowego budżetu na opłaty związane z życiem i energią.

Nie przechodź

przez tory w miejscach niedozwolonych

Jak prosto zdobyć kapitał na rozwój działalności?

Co zrobić w takiej sytuacji, kiedy chcemy zainwestować w maszynę lub środek transportu, a nie chcemy zamrażać gotówki potrzebnej do bieżącej działalności?

Ważny jest sukces

To sukces dodaje sił do podejmowania kolejnych wyzwań, to on buduje poczucie własnej wartości. Sukcesy szkolne są wręcz podstawą i celem edukacji.

Wakacje w Pieninach

Majestatyczny zamek w Niedzicy górujący nad rozległym Jeziorem Czorsztyńskim, malownicze zalesione wzniesienia i wijący się pomiędzy nimi Dunajec, poszarpane białe szczyty i zielone połoniny
Zastanawiam się właśnie czy nie pojechać ...
 1
 0

Fundusze sołeckie, cz 3

Pod względem praktycznym, zebrania wiejskie mają problemy ze zredagowaniem odpowiedniego wniosku. Może dlatego, że w przepisach prawa wskazuje się jedynie, że powinien on zawierać określone elementy. Warto więc wiedzieć, jakie?

Co zabrać na wakacyjne wyjazdy?

Każdy z nas przed podróżą zastanawia się, co ze sobą zabrać. Nieważne, czy jest to krótki wypad za miasto, czy długa wyprawa do odległych krajów, wycieczki piesze, rowerowe, autem, po górach, nad morzem, czy w dżungli.

Makijaż „na stałe”

Makijaż permanentny jest obecnie jednym z bardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Z jednej strony podkreśla urodę, z drugiej pozwala ukryć pewne niedoskonałości lub je skorygować.

Sezon rowerowy

Wiosna w pełni, na ulicach można spotkać coraz więcej osób poruszających się na jednośladach, ale co niektórzy jeszcze czekają na rozpoczęcie sezonu rowerowego.

Ocieplacz na dzbanek.

Przyda się, gdy podczas wiosennego lub letniego odpoczynku, albo wieczornego relaksu na balkonie, czy tarasie, gdy będziemy chcieli napić się ciepłej, dobrej herbaty.

Wianuszki wielkanocne

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Czas sprzątania, wymiatania zimowych zaległości, czyszczenia i pucowania. Na strychach i pawlaczach zaległo misternie zapakowane wszystko, co było potrzebne zimą.

Zakupowe przekręty w internecie

Atrakcyjna cena oferowanych towarów na aukcjach przyciąga kupujących. Ofiary internetowych przestępców dotyczą zakupów różnych towarów – od tabletek mających pomóc w modelowaniu sylwetki, po sprzęt komputerowy.

Majowe zabiegi kwiatowe

Wystarczy kilka podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, aby własne mieszkanie, balkon czy taras zamienić w kipiącą życiem oazę zieleni.

Zabawy z dzieckiem

Mowa rozwija się tylko w interakcji z drugą osobą: dziecka z dzieckiem albo dziecka z osobą dorosłą. Dlatego proponuję zabawy paluszkowe, gdyż istnieje ścisły związek między sprawnością rąk, a rozwojem mowy. Stymulacja dłoni pobudza bezpośrednio ośrodek w mózgu odpowiedzialny za dłonie, a pośrednio ośrodek ruchowy mowy.

Jak udekorować stół

Zabawa kolorami, wzorami, łączenie stylów i materiałów są dozwolone, a nawet często wskazane przy realizacji odważniejszych stylizacji. Oto kilka pomysłów i przykładów pięknych dekoracji świątecznych w każdym stylu

Piękna na święta

Wariackie tempo przygotowań do Bożego Narodzenia, a później do zabawy sylwestrowej sprawia, że, jak co roku paniom pozostaje mało czasu na to, aby zrobić się na bóstwo

UWAŻAJ JAK (CO) SŁUCHASZ, UWAŻAJ CO (JAK) MÓWISZ!

W jakości komunikacji ludzi między sobą odgrywa rolę bardzo wiele czynników nie zawsze zauważanych na co dzień, choć czasem odnosimy wrażenie, że w naszym porozumiewaniu się odgrywają role jakieś nieuświadomione zasady
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania