Tygodnik Strefa Mińsk NR 31/32 (387/388)
SZUKAJ ARTYKUŁU:   SORTUJ:   

Wicepremier z wizytą

W piątek, 19 lipca Powiat Miński odwiedził wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.

Z Siennicy do Spoleto

Uczniowie Techników w Zespole Szkół w Siennicy wrócili ze Spoleto we Włoszech, gdzie odbywali trzytygodniowe praktyki zawodowe w ramach programu Leonardo da Vinci.

Dzieciaki na Orliki 2013

Minister Sportu i Turystyki oraz Szkolny Związek Sportowy zapraszają animatorów i organizatorów zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży na obiektach „Moje boisko – Orlik 2012” do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy program zajęć lub imprez przeprowadzonych w ramach drugiej edycji akcji „Dzieciaki na Orliki’’.

„Magnet” w Stoczku Łukowskim

W sobotę, 6 lipca motocykliści z mińskiego Klubu Dawnych Motocykli „Magnet” wybrali się na Zlot Motocyklowy im. kpt. Henryka Nowosielsiego, zorganizowany przez klub Armaty Stoczek Łukowski.

Święto Gminy Dębe Wielkie

Wójt Gminy Dębe Wielkie zaprasza na Święto Gminy, które odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca o godz. 15 na terenie parafialnym przy ul. Kościelnej w Dębem Wielkim. Wstęp wolny.

Do Grębiszewa skręć

W sobotę, 29 odbędzie się rajd rowerowy pod hasłem „Masz rower i chęć... do Grębiszewa skręć”. Zbiórka przy Muzeum 7 Pułku Ułanów Lubelskich, ul. Sosnkowskiego 4 o godz.11.

Piknik w Mariance

W pogodne niedzielne popołudnie wystartował „Festyn rodzinny” na terenie Szkoły Podstawowej im. Gen. Józefa Hallera w Mariance. Rada Rodziców z pomocą nauczycieli i przyjaciół szkoły zadbała o różnorodne formy rozrywki.

Festyn rodzinny w Dłużewie

Dyrektor, pracownicy i uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. St. Dłużewskiego w Dłużewie zapraszają w niedzielę, 23 czerwca w godz. 13-17 na festyn rodzinny na terenie szkoły.

Igrzyska Ognia i Stali, czyli wielka rycerska bitwa

W sobotę i w niedzielę, 22 i 23 czerwca w warszawskim Forcie Bema (ul. Powązkowska 90) odbędzie się niezwykła impreza – „Igrzyska Ognia i Stali”, czyli mistrzostwa polski w pełnokontaktowych walkach rycerskich. Średniowieczni rycerze powrócą z przeszłości i wskrzeszą pradawny klimat rycerskich walk.

Wianki w Mrozach

Gminne Centrum Kultury w Mrozach zaprasza w sobotę, 22 czerwca o godz. 21 do parku im. Piotra Starosty w Mrozach na puszczanie wianków.

Mrozy gościły Parę Prezydencką

W czwartek, 20 czerwca Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wraz z małżonką Anną Komorowską przybyli z wizytą do Mrozów w ramach podróży po Lubelszczyźnie i Mazowszu, w trakcie której odwiedzali laureatów konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”. Gmina Mrozy została wyróżniona w kategorii „Wsparcie dla rodzin w opiece i edukacji najmłodszych dzieci”.

Weekendowe wyjazdy „Magnet”-u

W minioną sobotę motocykliści z Klubu Dawnych Motocykli MAGNET wybrali się do Siedlec na IV Zlot Pojazdów Zabytkowych „Mrowisko 2013”.

Pierwsza pomoc po harcersku

„Naucz się ratować życie. To prostsze niż myślisz” – napisał były szef Harcerskiej Szkoły Ratownictwa Jakub Sieczko. Skoro to takie proste, to dlaczego ludzie tak rzadko jej udzielają? Boją się, nie potrafią nic zrobić, paraliżuje ich strach?
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania