Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

„Pozytywne Rockowania”

To tytuł koncertu charytatywnego dla Moniki Pietrak-Więch, który odbędzie się w sobotę, 23 lutego w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Mińsku. Start o godz. 17. Zagrają zespoły Alamo, Dargonplag, DeLaCore i Noodle Inc. Ale nie tylko...

Opublikowano: 23 Lutego 2013, Sobota, 13:02
Autor: admin
 0 0 0
Pozytywne RockowaniePozytywne RockowanieKoncert charytatywny dla Moniki Pietrak-Więch odbędzie się 23 lutego w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim. Start o godz. 17.

Koncertom towarzyszyć będzie kiermasz dobroczynny. Będzie można na nim kupić rzeczy przekazane przez ludzi, którzy chcieli pomóc Monice, m.in. autografy znanych ludzi ze świata sportu i ekranu, wejściówkę na plan serialu „Na dobre i na złe”, obrazy czy bilety do teatru Michała Żebrowskiego. Każda z rzeczy będzie wyceniona, a pieniądze zasilą puszkę dla Moniki.
– Znane przysłowie głosi: „Każdy jest kowalem swojego losu”. Mądrość ludowa nakazuje wierzyć w zdolność kreowania przez człowieka swojej drogi życiowej. Ale nie zgadzam się z tym. Nie tak zaplanowałam sobie drogę, którą miałam podążać. Nie układałam scenariusza, w którym w styczniu 2011 roku, w roli głównej wystąpiła choroba nowotworowa – chłoniak złośliwy. Nie planowałam wakacji, ferii i świąt spędzać w szpitalu. Czasu z synem, spotkań z rodziną i znajomymi nie wpisywałam do kalendarza między chemią, a wizytami u specjalistów. Nasze spotkania nie miały polegać na szukaniu środków finansowych i analizowaniu możliwości leczenia. Nie miałam również być jedną z wielu, która prosi o wsparcie. Chciałam być darczyńcą, nie biorcą. Niestety życie spłatało mi figla i udowodniło, że ma swoją cenę. Rozbiło moje plany, marzenia i postawiło w trudnej sytuacji życiowej, w której muszę zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie w tej nierównej walce z chorobą – mówi Monika Pietrak-Więch.
Bilety-cegiełki na „Pozytywne Rockowania” kosztują 10 zł (dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat) i 15 zł (dorośli). Dzieci do 10 lat wchodzą za darmo.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania