Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Na jabłonce jabłko wisi

Miejski Dom Kultury zaprasza w sobotę, 2 marca o godz. 10.30 i 12.30 na przedstawienie dla dzieci „Na jabłonce jabłko wisi”, czyli opowieść o dzieciństwie Witolda Lutosławskiego.

Opublikowano: 2 Marca 2013, Sobota, 12:45
Autor: admin
 0 0 0
"Na jabłonce jabłko wisi" "Na jabłonce jabłko wisi" Miejski Dom Kultury zaprasza w sobotę, 2 marca o godz. 10.30 i 12.30 na przedstawienie dla dzieci „Na jabłonce jabłko wisi”, czyli opowieść o dzieciństwie Witolda Lutosławskiego.

W wiejskiej scenerii, wycinanek podlaskich i wzorów ludowych z tamtych okolic, artyści Teatru Wariacja pokażą sceny z życia małego Witka. Będą jego przygody z Drozdowa, dworu przodków, gdzie mieszkał. Będą wyprawy w wiejskie ostępy, skąd przyjdą do niego pomysły muzyczne na piosenki dla dzieci. Będzie i opowieść o jego witkowej kurze Kopci. W łatwy i przystępny dla małej widowni sposób przedstawione zostaną fragmenty życiorysu małego Witka, który stał się wielkim i znanym na całym świecie kompozytorem. A jego twórczość, przede wszystkim dla dzieci, wprowadzi małego widza w świat muzyki i sztuki. Bilety wstępu kosztują 15 zł i będą do nabycia przed spektaklem.

Oprac. na podst. mat. MDK

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania