Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Dni powiatu mińskiego

Starosta miński Antoni Jan Tarczyński zaprasza na „Dni Powiatu Mińskiego”, które odbędą się w piątek i sobotę, 14 i 15 czerwca.

Opublikowano: 6 Czerwca 2013, Czwartek, 11:15
Autor: admin
 0 0 0
dni powiatudni powiatu

W piątek, 14 czerwca w godz. 10-14 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku przy ul. Kazikowskiego 18 odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców, organizowane we współpracy z Hiszpańsko-Polską Izbą Handlową. Także w godz. 10-14, ale na boiskach Orlik przy Zespole Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego oraz przy Zespole Szkół Ekonomicznych rozegrany zostanie Turniej Sportowy o Puchar Starosty Mińskiego dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu mińskiego. A w sobotę, 15 czerwca na Orliku przy ZSE nr 1 odbędą się finały Turnieju Sportowego o Puchar Starosty Mińskiego – o godz. 10 (koszykówka), o godz. 11 (siatkówka) i o godz. 13 (piłka nożna).
W sobotę, na placu przed ZSE nr 1 o godz. 15 rozpocznie się także główna impreza „Dni Powiatu Mińskiego” do programu dla dzieci. Wystąpi duet Bahamas i będzie można zobaczyć pokazy cyrkowe i iluzjonistyczne. Od godz. 16.30 na scenie prezentować się będą gminy powiatu mińskiego. Wystąpią m.in.: zespół Kasianiecka, Razem, Złota Jesień z Kałuszyna, zespół Kłopoty Doroty z gminy Jakubów, Kapela Ptasińskich z gminy Latowicz, zespół Combo i Indigo Dance Art z Gminnego Centrum Kultury w Mrozach. O godz. 19.30 zagrają DJ Bolek i DJ Carlo, a o godz. 21 wystąpi zespół Milano. „Dni Powiatu Mińskiego” zakończy o godz. 22 spektakl laserowo-multimedialny Kasi Szubert – Electrica Laser Violin z Visual Sensation Laser Shows & Technologies. W trakcie trwania imprezy będzie można także skorzystać z darmowych badań, odbędą się pokazy sprzętu strażackiego, wojskowego i policyjnego. Będzie też można kupić wyroby lokalnych producentów i odwiedzić stoiska promocyjne miast i gmin z terenu powiatu mińskiego oraz stoiska informacyjne szkół ponadgimnazjalnych.

Oprac. i fot. na podst. mat. Starostwa Powiatowego

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania