STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

III Siatkarski Turniej Wielkich Serc

Celem zbiórki pieniędzy organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach tegorocznej akcji był zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

Opublikowano: 18 Stycznia 2019, Piątek, 20:33
Autor: plina_m
 0 0 0
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich SercZwycięzcy turnieju
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich Serc
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich Serc
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich Serc
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich Serc
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich Serc
III Siatkarski Turniej Wielkich SercIII Siatkarski Turniej Wielkich Serc

Celem zbiórki pieniędzy organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach tegorocznej akcji był zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Tegoroczny Finał WOŚP odbył się tradycyjnie w drugi weekend stycznia, orkiestra już po siódmy grała także w Dębem Wielkim.
W sobotę 12 stycznia 2019 hala sportowa w Dębem Wielkim po raz kolejny stała się areną siatkarskich zmagań. To wszystko za sprawą organizacji III Siatkarskiego Turnieju Wielkich Serc, w ramach którego wszyscy sympatycy siatkówki mieli okazję włączyć się w pomoc dla najmłodszych. Organizatorem zawodów był Sztab WOŚP Dębe Wlk.oraz GOSiR Dębe Wielkie.
Koordynatorem zawodów byli: Rafał Wtulich oraz Łukaszem Piekarskim a sędzią głównym turnieju Robertem Szumowskim oraz Darek Miros. W organizację turnieju włączyli się również:Mateusz Ostrowski, Cezary Zawada oraz Jakub Świerczyński, którzy pełnili rolę sędziów stolikowych.
W tegorocznej edycji, udział wzięło aż16 zespołów. Do wspólnej zabawy włączyły się drużyny z: Halinowa, Mińska Mazowieckiego, Mrozów, Warszawy oraz Dębego Wielkiego. Mecze od wczesnych godzin porannych równolegle odbywały się na trzech boiskach. Mimo, że walka na boisku była zażarta, a mecze, niejednokrotnie rozstrzygały się w samej końcówce, turniej przebieg w przyjaznej atmosferze, bo hasłem przewodnim była pomoc dla tych, którzy walczyć o swoje życie muszą już od momentu, gdy przyjdą na ten świat.
Tegoroczne rozgrywki urozmaicił pokaz formacji tanecznych studnia Flash Dance. Dziewczyny pod okiem Agnieszki Jurkowskiej do czerwoności rozgrzały serca publiczności.
W tym roku tuż za podium uplasowali się zawodnicy Warty Mrozy. Na najniższym stopniu podium stanęli gracze reprezentujący barwy Mińskiego Fabosu. Natomiast, na drugiej lokacie wylądowali adepci GG Gryz Gang. Złoto w tym roku po raz drugi z rzędu wywalczyli zawodnicy Warszawskiej Riviery.
Organizatorzy przyznali szereg nagród indywidualnych. Pamiątkowymi statuetkami nagrodzeni zostali: Łukasz Trebnio (drużyna: Gimnazjum Dębe Wielkie), urodzony w 2003 roku -najmłodszy zawodnik turnieju oraz Adam Żukowski z ekipy tie-break, rocznik: 1973, który został najbardziej doświadczonym zawodnikiem sobotniego turnieju. Najlepszą zawodniczką została Małgorzata Gryziak, kapitan GG Gryz Gang. Zaszczytnym mianem najbardziej wartościowego zawodnika turnieju okrzyknięty został Łukasz Łysiak z ekipyRiviery.
Trofea wręczali: Szef Sztabu WOŚP Anna Piotrkowicz, Dyrektor GOSiR Dębe Wlk. Rafał Wtulich, Sędzia główny zawodów: Robert Szumowski oraz Łukasz Piekarski – koordynator turnieju.
Zawodnicy pokazali, że posiadają nie tylko siatkarskie umiejętności, ale i wielkie serca. Środki zebrane w ramach opłaty za udział turnieju, blisko 1500 zł w całości zasiliły puszki Dębskiego Sztabu WOŚP.
Tych, którzy już wyczekują możliwości rewanżu zapraszamy do udziału w kolejnym siatkarskim turnieju, który w maju rozegrany zostanie tradycyjnie w dębskiej hali sportowej.

 źródło: Rafał Wtulich Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania