STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Nocny Turniej Siatkówki Dębe Volley CUP

Do wspólnej rywalizacji przystąpiło 12 ekip

Opublikowano: 18 Grudnia 2018, Wtorek, 20:07
Autor: plina_m
 0 0 0
Nocny Turniej Siatkówki Dębe Volley CUPNocny Turniej Siatkówki Dębe Volley CUP
Nocny Turniej Siatkówki Dębe Volley CUPNocny Turniej Siatkówki Dębe Volley CUPRiviera
Riviera w akcjiRiviera w akcji
Gramy dla PytlosaGramy dla Pytlosa
Gramy dla PłatkaGramy dla Płatka
Drużyny Gramy dla Pytlosa oraz Gramy dla Płatka razemDrużyny Gramy dla Pytlosa oraz Gramy dla Płatka razem
AkademicyAkademicy
Akademicy w akcjiAkademicy w akcji

W sobotę 15 grudnia 2018 o godz. 18:00 w hali sportowej w Dębem Wielkim wystartowała druga już edycja Nocnego Turnieju Siatkówki Dębe Volley CUP.
Do wspólnej rywalizacji przystąpiło 12 ekip między innymi z: "BrestVollley" z Białorusi, 3 drużyny z Warszawy, 2 ekipy z Mińska Mazowieckiego, Siennicy, Marek, Halinowa oraz z Dębego Wielkiego.
Rozgrywki odbywały się równolegle na dwóch boiskach, pod bacznym okiem trzech sędziów: Agaty Fronczak, Adama Kosiorka oraz Piotra Króla. Pomysłodawcą oraz koordynatorem turnieju był Dyrektor GOSiR Rafał Wtulich.
Mimo, że drużyny prezentowały bardzo różny poziom gry to turniej przebiegł w przyjaznej, iście
świątecznej atmosferze. Kilka minut po godzinie 2 w nocy wszystko było już jasne… Po zaciekłym meczu o trzecie miejsce, poza podium wylądował zespół Akademików z pobliskiego Halinowa, na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy „Gramy dla Płatka” z kapitanem Sebastianem Pytlosem. Drugie miejsce wywalczyli adepci Rafał Płatka „Gramy dla Pytlosa”, a po złoto sięgnął zespół „ MPC RIVIERA” prowadzony przez Ptaszyńskiego Kamila.
Organizatorzy przyznali też szereg nagród indywidualnych. Najbardziej wartościowym zawodnikiem zdaniem organizatorów został Borys Ryczek z RIVIERY.  Natomiast, najlepszą zawodniczką turnieju okrzyknięto Smugę Olę z Wesołej Zbieraninki. Pamiątkową statuetkę otrzymał najmłodszy zawodnik turnieju: Paweł Ławecki rocznik 2000 z Wesołej Zbieraninki oraz najbardziej doświadczony zawodnik turnieju Kandratsenka Mikalai reprezentujący barwy BrestVollley (urodzony: 1961).
Medale, puchary oraz statuetki ufundowane zostały przez dyrektora dębskiego GOSiR-u. Za pomoc przy organizacji zawodów serdecznie dziękujemy współorganizatorowi imprezy Łukaszowi Piekarskiemu oraz Jakubowi Świerczyńskiemu- sędziemu stolikowemu.
Żądnych rewanżu już teraz zapraszamy do udziału w Charytatywnym Turnieju Wielkich Serc, który odbędzie się 12 stycznia 2019 podczas finału WOŚP w Dębem Wielkim.

źródło: Wtulich Rafał Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania