Zapraszamy na relację z turnieju Taekwon-do Mazovia Open Cup

Opublikowano: 17 Grudnia 2018, Poniedziałek, 20:00
Autor: plina_m
 0 0 0
Zawodnicy z medalami i Trener Dawid Matwiej VI danZawodnicy z medalami i Trener Dawid Matwiej VI dan
Natalia Michalczyk 2 cup najlepszą zawodniczką turniejuNatalia Michalczyk 2 cup najlepszą zawodniczką turnieju
Aleksandra Piotrkowicz 5 cup najlepszą zawodniczką turniejuAleksandra Piotrkowicz 5 cup najlepszą zawodniczką turnieju
Aleksandra Piotrowicz w walceAleksandra Piotrowicz w walce

16 grudnia 2018 r. w Legionowie odbyła się pierwsza edycja turnieju Taekwon-do ITF dla młodzików, kadetów i juniorów młodszych „MAZOVIA CUP” zorganizowanego pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF. Akademia Sztuk Walki wraz z Trenerem Dawidem Matwiejem na czele wystawiła 5 zawodników, którzy łącznie wywalczyli 11 medali.
Igor Więsik zdobył I miejsce w technikach specjalnych, II miejsce w szybkościówce oraz III miejsce w walkach semi-hogo. Natalce Sikorskiej przypadło złoto w technikach specjalnych. Aleksandra Piotrkowicz pokazała świetną formę i wywalczyła złoto w walkach hogo-semi, złoto w technikach specjalnych, srebro w układach TKD ITF i brąz w szybkościówce. Natalia Michalczyk trzykrotnie stawała na podium: I miejsce w technikach specjalnych, II miejsce w hogo-semi i III miejsce w walkach light-contact.
Ponadto, Aleksandra Piotrkowicz i Natalia Michalczyk zostały wyróżnione tytułem Najlepszych Zawodniczek Turnieju w swoich kategoriach wiekowych. Izabela Więsik, niestety tym razem wróciła do domu bez medalu, za to z cennym doświadczeniem.
Gratulujemy całej ekipie wyników. Dziękujemy za zaproszenie Magdalenie Kozłowskiej, Grzegorzowi Wyszomierskiemu oraz Sebastianowi Maniakowi.

tekst: Monika Matwiej Akademia Sztuk Walki

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!