STRONA W PRZEBUDOWIE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA, ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Policyjny Punkt Przyjęć interesantów w Cegłowie

5 grudnia w Cegłowie odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przyjęć Dzielnicowego

Opublikowano: 6 Grudnia 2018, Czwartek, 19:48
Autor: plina_m
 0 0 0

Dzięki dobrej współpracy samorządu Gminy Cegłów z Komendą Powiatową Policji w Mińsku Mazowieckim, 5 grudnia w Cegłowie odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przyjęć Dzielnicowego. Punkt mieści się w prawej części budynku Apteki - w lokalu, w którym mieszkała wcześniej śp. Dr Maria Łupież.

W uroczystej inauguracji funkcjonowania punktu, oprócz cegłowskich władz samorządowych, księży i kierowników jednostek, wzięli udział przedstawiciele policji - Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim nadkom. Zbigniew Kołecki oraz Komendant Komisariatu Policji w Mrozach nadkom. Tomasz Pluchrat.

Nowo otwarte miejsce przyjęć interesantów z pewnością przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców gminy, jak również usprawni kontakt z dzielnicowym.

Poza dyżurami dzielnicowego - aspiranta Mariusza Korporowicza, punkt będzie pełnił funkcję miejsca spotkań Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz konsultacji psychologicznych dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Informację o dyżurach dzielnicowego w punkcie zostaną umieszczone na drzwiach wejściowych do budynku. W przypadku jakichkolwiek zmian - informacja będzie aktualizowana.

Kontakt z dzielnicowym aspirantem Mariuszem Korporowiczem:

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania