Tygodnik Strefa Mińsk NR 17/18 (373/374)

28 medali dla ASW

24.11.2018 w Pępowie został rozegrany Puchar Polski Taekwon-do ITF

Opublikowano: 28 Listopada 2018, Środa, 16:20
Autor: plina_m
 0 0 0
28 medali dla ASW 28 medali dla ASW kadra ASW obsypana medalami
28 medali dla ASW 28 medali dla ASW Dawid Matwiej i Paulina Dudzińska jako jedyni zostali odznaczeni za konkurencję testów siły
28 medali dla ASW 28 medali dla ASW zadowolone dziewczyny czekają na konkurencje

24 listopada 2018 w Pępowie został rozegrany Puchar Polski Taekwon-do ITF, gdzie nie mogło zabraknąć zawodników Trenera Dawida Matwieja z Akademii Sztuk Walki.
14-osobowa kadra ASW po raz kolejny udowodniła wysoki poziom wyszkolenia w klubie, zdobywając aż 28 medali. Na szczęście każdy wrócił szczęśliwy z krążkiem na szyi, co niezmiernie cieszy, ponieważ dla wielu z nich był to debiut na ogólnopolskiej imprezie.
Katarzyna Steczek wywalczyła III miejsce w walkach light contact seniorek. Paulina Dudzińska spisała się niezwykle zajmując: I miejsce w testach siły, II miejsce w walkach light contact oraz II miejsce w układach TKD. Natalia Sikorska dzielnie walczyła, a efekt to: I miejsce soft-kick, II miejsce w walkach hogo-semi, II miejsce w układach, a także III miejsce w technikach specjalnych.
Zuzanna Bigda w technicznej konkurencji układów stanęła na I miejscu podium, a jej koleżanka z klubu Kinga Kaczorowska uplasowała się na II miejscu w tej samej kategorii. Natalia Michalczyk wróciła do domu z brązowym medalem za układy TKD. Jakubowi Brodzikowi przypadło I miejsce za układy TKD oraz II miejsce w walkach light contact. Armik Badalyan zdobył II miejsce w układach TKD. Piotr Ługowski świetnie zaprezentował się w walkach: I miejsce soft-kick, III miejsce w walkach semi-hogo. Iza Więsik wywalczyła II miejsce w układach oraz III miejsce w walkach light contact, a jej brat Igor Więsik: II miejsce soft-kick, III miejsce w walkach semi-hogo, III miejsce w układach. Ola Piotrkowicz zajęła I miejsce w soft-kick, II miejsce w walkach semi-hogo, II miejsce w technikach specjalnych, III miejsce w układach. Kamila Chachlińska do worka z medalami dorzuciła I miejsce za walki hogo-semi.
Trener Dawid Matwiej (VI dan) nie przestaje zadziwiać i ostatecznie wywalczył: I miejsce w testach siły, I miejsce w walkach light-contact, II miejsce w technikach specjalnych.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, cieszy fakt, że każdy oprócz bagażu doświadczeń przywiózł ze sobą również wyjątkowy medal. Zapraszamy na treningi do Akademii Sztuk Walki. Dołącz do nas i trenuj wyjątkową sztukę walki i samoobrony, jaką jest Taekwon-do.

tekst: Monika Matwiej Akademia Sztuk Walki

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania