Tygodnik Strefa Mińsk NR 35/36 (349/350)

VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki

28 października 2018 w Stojadłach odbyły się VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki

Opublikowano: 4 Listopada 2018, Niedziela, 18:22
Autor: plina_m
 0 0 0
VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach WalkiVI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki
VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach WalkiVI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki
VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach WalkiVI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki
VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach WalkiVI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki

28 października 2018 w Stojadłach odbyły się VI Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki, zorganizowane przez Akademię Sztuk Walki: Dawida Matwieja, Monikę Matwiej, Marię Chachlińską, Krzysztofa Chachlińskiego, Mariusza Steczek, Mirosława Ługowskiego, oraz Piotra Krzewskiego. 

W zawodach udział wzięło prawie 90 zawodników z 7 klubów z Mazowsza: Akademia Sztuk Walki (Dębe Wielkie, Mińsk Mazowiecki, Stojadła) – Trener Dawid Matwiej, ASW sekcja Stara Niedziałka – Instruktor Damian Walas, Mińskie Centrum Kick-Boxingu – Instruktor Patryk Matwiej, Wołomińskie Centrum Sztuk Walki – Trener Michał Majewski, Tang Soo Do Ronin „Tęcza” Stanisławów, Poświętne, Międzyleś – Trener Jacek Kesler, instruktorzy: Kamil Pasik, Martyna Woch, Sebastian Socha, Szkoła Sztuk Walki Yong – Instruktor Joanna Mazurowska, Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Góra Kalwaria – Trener Tomasz Nowicki. 

Kolejne zawody organizowane przez ASW zaprezentowały bardzo dobry poziom sędziowski, co wielokrotnie powtarzali zaproszeni goście. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Trenerom, Instruktorom, zawodnikom i rodzicom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sędziów: Patryk Matwiej, Michał Jabłoński, Mariusz Steczek, Mirosław Ługowski, Patryk Zygadło, Konrad Zygadło, Sebastian Walas, Damian Walas, Maria Chachlińska, Krzysztof Chachliński, Piotr Krzewsk, Mariusz Michalczyk, Krzysztof Pszczółkowski. Wyrazy wdzięczności należą się również sponsorom imprezy: Nationale Nederlanden sponsor główny, Studium Języków Obcych w Mińsku  Mazowieckim, Delikatesy A&M, Arkadiusz Gutaszewski – Naprawa Elektryki Pojazdowej, Andrzej Makowski – Mechanika Pojazdowa, Delikatesy Centrum, Przedszkole Dolina Muminków w Pustelniku, Apport Logistyka, Marbo, Teo-Net Piotr Krzewski, Lewiatan, Zagłoba, Drewno Egzotyczne oraz Auto-Moto Lux Ewa Ołdak. Patronat nad imprezą objęli: Marcin Jakubowski – Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki, Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowiecki oraz Dyrektor MOSIR w Mińsku Mazowieckim.  Dziękujemy również Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Stojadłach Maciejowi Samulikowi za użyczenie Sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce impreza. 

Kata otwarte 10-9 gup:

1. Alex Biernat WCSW

2. Marcel Turczuk Uniwersalna Akademia Sztuk Walki

3. Alan Madei Uniwersalna Akademia Sztuk Walki

Kata otwarte 7-8 gup:

1. Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Ania Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

3. Maja Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

Kata otwarte 6-4 gup:

1. Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Emilia Chodara TSD Ronin Poświętne

3. Damian Szczęsny TSD Ronin Poświętne

Układy Taekwon-do ITF dzieci, młodzicy 10-9 cup:

1. Mikołaj Wawrzyniak SSW Yong

2. Jagoda Mlazga SSW Yong

3. Karol Jabłoński Akademia Sztuk Walki

Układy Taekwon-do ITF dzieci, młodzicy 8-6 cup:

1. Kornelia Naumiuk SSW Yong

2. Tymek Ruta Akademia Sztuk Walki

Układy Taekwon-do ITF kadeci, juniorzy 10-7 cup:

1. Zuzanna Bigda Akademia Sztuk Walki

2. Nikola Subocz Akademia Sztuk Walki

3. Kinga Kaczorowska Akademia Sztuk Walki

Układy Taekwon-do ITF kadeci, juniorzy 6-2 cup:

1. Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki 

2. Damian Uchman Akademia Sztuk Walki

3. Katarzyna Leszczyńska Akademia Sztuk Walki

Szybkościówka dzieci:

1. Antoni Marek Akademia Sztuk Walki

2. Aniela Płochocka Akademia Sztuk Walki

3. Hanna Korycińska Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

Szybkościówka młodzicy:

1. Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Karol Jabłoński Akademia Sztuk Walki

3. Mikołaj Wawrzyniak SSW Yong

Soft-kick dzieci dziewczynki:

1. Aniela Płochocka Akademia Sztuk Walki

2. Anna Korycińska Akademia Sztuk Walki

3. Zuzia Szymaniak Akademia Sztuk Walki

Soft-kick dzieci chłopcy:

1. Aleksander Dąbrowski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Antoni Marek Akademia Sztuk Walki

3. Tymon Marek Akademia Sztuk Walki

Soft-kick młodziczki:

1. Maja Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Gabriela Przybysz TSD Ronin Międzyleś

3. Inga Rządkowska Akademia Sztuk Walki

Soft-kick młodzicy:

1. Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Kamil Musiatowicz Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

3. Maciej Pawłowski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

Walki semi-hogo kadeci -45kg:

1. Norbert Socha TSD Ronin Poświętne

2. Bartłomiej Stępień Uniwersalna Akademia Sztuk Walki

3. Piotr Ługowski Akademia Sztuk Walki

Walki semi-hogo kadeci +45kg:

1. Patryk Skowronek TSD Ronin Poświętne

2. Jakub Suchenek TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów

3. Igor Więsik Akademia Sztuk Walki

Walki semi-hogo kadetki -37kg:

1. Ania Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

2. Emilia Chodara TSD Ronin Poświętne

3. Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

Walki semi-hogo kadetki -51kg:

1. Roksana Naumiuk SSW Yong

2. Julia Jeżak TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów

3. Aleksandra Piotrkowicz Akademia Sztuk Walki

Walki semi-hogo kadetki +58kg:

1. Patrycja Biedrzycka TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów

2. Natalia Sikorska Akademia Sztuk Walki

3. Julia Drużyńska TSD Ronin Międzyleś

Walki light-contact junior młodszy +70kg:

1. Bartosz Jackowski Akademia Sztuk Walki

2. Adrian Socha TSD Ronin Poświętne

3. Norbert Duczek Akademia Sztuk Walki

Walki light-contact junior młodszy -45kg:

1. Krzysztof Steczek Akademia Sztuk Walki

2. Franek Kamiński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

Walki light-contact juniorki młodsze:

1. Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki

2. Zuzia Bigda Akademia Sztuk Walki

3. Kamila Chachlińska Akademia Sztuk Walki

Walki juniorki, seniorki open:

1. Natalia Steczek Akademia Sztuk Walki

2. Katarzyna Leszczyńska Akademia Sztuk Walki

3. Paulina Dudzińska Akademia Sztuk Walki

Walki light-contact junior open:

1. Wojciech Wocial Akademia Sztuk Walki

2. Aleksiej Tsinakov Mińskie Centrum K-B

3. Dariusz Komarzycki Mińskie Centrum K-B

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi kadeci:

1. Patryk Skowronek TSD Ronin Poświętne

2. Norbert Socha TSD Ronin Poświętne

3. Bartłomiej Stępień Uniwersalna Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi kadeci:

1. Patryk Skowronek TSD Ronin Poświętne

2. Bartłomiej Stępień Uniwersalna Akademia Sztuk Walki 

3. Igor Więsik Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi kadetki:

1. Aleksandra Piotrkowicz Akademia Sztuk Walki

2. Julia Jeżak TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów

3. Roksana Naumiuk SSW Yong

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi kadetki:

1. Roksana Naumiuk SSW Yong

2. Patrycja Biedrzycka TSD Ronin „Tęcza” Stanisławów

3. Natalia Sikorska Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorzy młodsze:

1. Adrian Socha TSD Ronin Poświętne

2. Damian Szczęsny TSD Ronin Poświętne

3. Kamil Skowronek TSD Ronin Poświętne

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorzy młodsze:

1. Adrian Socha TSD Ronin Poświętne

2. Franek Kamiński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki

3. Damian Szczęsny TSD Ronin Poświętne 

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorki młodsze:

1. Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki

2. Kamila Chachlińska Akademia Sztuk Walki

3. Kinga Kaczorowska Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorki młodsze:

1. Natalia Michalczyk Akademia Sztuk Walki

2. Kamila Chachlińska Akademia Sztuk Walki

3. Zuzia Bigda Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorzy, Seniorzy:

1. Krzysztof Steczek Akademia Sztuk Walki

2. Norbert Duczek Akademia Sztuk Walki

3. Robert Nalazek Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorzy, Seniorzy:

1. Robert Nalazek Akademia Sztuk Walki

2. Krzysztof Steczek Akademia Sztuk Walki

3. Damian Uchman Akademia Sztuk Walki

Techniki specjalne Twimyo Ap Chagi Juniorki, Seniorki:

1. Katarzyna Steczek Akademia Sztuk Walki

2. Sandra Serafin Karate TYGA

3. Iza Wiktorowicz ASW Stara Niedziałka

Techniki specjalne Twimyo Yop Chagi Juniorki, Seniorki:

1. Katarzyna Steczek Akademia Sztuk Walki

2. Iza Wiktorowicz ASW Stara Niedziałka 

3. Sandra Serafin Karate TYGA

tekst: Monika Matwiej Akademia Sztuk Walki

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania