Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Apteka & Bloody Daisy

Przyjdź na koncert! Za połówkę płaci miasto!

Opublikowano: 4 Października 2018, Czwartek, 21:34
Autor: plina_m
 0 0 0

Zapraszamy na koncert 5.10.2018 o godz. 20.00 Klub Sanatorium

Apteka
Legenda Trójmiasta ponownie zawita w Sanatorium. Absolutny mistrz koncertowy, jeden z faworytów polskiej sceny niezależnej j i technicznie często wręcz idealny zespół lubi wracać do naszego miasta. Apteka to Kodym ze spółką. Apteka "to stuprocentowo czysty rock’n’roll. Punk, który nie potrzebuje skórzanych kurtek, nabijanych ćwiekami pasów i irokezów by burzyć i budować na nowo".
Są żywą legendą sceny niezależnej. Zawsze bezkompromisowi, cyniczni, brutalnie szczerzy, głośni. Szaleni i śmiali. Zawsze pod prąd. Zawsze na własnych warunkach. Apteka to zespół który rozpoczął słynną trójmiejską rewoltę muzyczną, Gdy jej naśladowcy zaczęli szukać medialnego poklasku, zespół poszedł swoją – raz punkową, raz psychodeliczną, raz roztańczoną drogą. Roztańczoną, bo Apteka to nie tylko muzyczny walec ze znakomitego, ostatniego jak dotąd, albumu „Od pacyfizmu do ludobójstwa” (2012), ale też muzyka wolności i niczym nie skrępowanej zabawy z płyt „Narkotyki” (1992), „Urojonecałemiasta” (1993) i „Menda” (1995).
30 lat na linii frontu, blisko setka piosenek i 8 albumów, z których większość cieszy się dziś – nie tylko zresztą w Polsce – statusem kultowym. Od lat nieobecni w maistreamowych mediach, wciąż cieszą się sławą nie tylko wśród najzagorzalszych rockowych fanów, ale też tych, którzy w rocku cenią umiejętność łamania skostniałych schematów, graniczącą z brawurą odwagę i teksty, które są
czymś więcej niż tylko wierszykami o „majteczkach w kropeczki” czy problemach pierwszej miłości. Którzy po prostu kochają DOBRĄ MUZYKĘ.
Tego dnia rozgrzewać publiczność będzie lokalna grupa wesołych gości - Bloody Daisy

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania