Tygodnik Strefa Mińsk NR 17/18 (373/374)

Medale w Brazyliskim Jiu Jitsu na Gorila Open Cup.

Dwa medale zdobyli seniorzy KW Grappler.

Opublikowano: 24 Września 2018, Poniedziałek, 12:54
Autor: admin
 0 0 0

Ekipa seniorów Klubu Walki Grappler wybrała się w minioną sobotę 22.09 do Płocka , gdzie odbył się turniej w Brazyliskim Jiu Jitsu Gorila Open Cup. Do Orlen Areny zjechało ponad 350 zawodników z całej Polski. Nasz Klub reprezentowali : Marcin Frankiewicz ,Zdzisław Raubo oraz Bartosz Raczyński.

Pierwszą szansę do walki na macie miał Zdzisław Raubo, który po dwóch zaciętych walkach zajął ostatecznie 3 miejsce w kategorii master elita – 76 kg. Brawa dla „Dziadka”, który mimo swojego dojrzałego wieku nadal czuje potrzebę by mierzyć się w jiu jitsu z młodszymi kolegami z maty.

Trener Marcin Frankiewicz po wygranych walkach dotarł do finału i ostatecznie zajął 2 miejsce w klasyfikacji medalowej kategorii master elita + 88,3 kg. Bartkowi Raczyńskiemu tym razem nie udało się znaleźć na podium, ale jak mawiają mistrzowie, kto nie próbuje ten nie ma ;)

Kolejną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności grapplerzy będą mieli okazję spróbować już 6 października na hali sportowej w SP nr 1 przy ul. Kopernika 9, gdzie odbędą się już 9 zawody Grappler Cup organizowane przez MKS MMA TEAM we współpracy z Klubem Walki Grappler, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz pod Patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Pana Marcin Jakubowskiego. Turniej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy do wspierania Naszych!

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania