Tygodnik Strefa Mińsk NR 41/42 (355/356)

Dni Mrozów

Mrozy

Opublikowano: 4 Czerwca 2018, Poniedziałek, 22:00
Autor: btsd

Start: 9 Czerwca 2018, Sobota, 09:00
 0 0 0

Sobota, 9 czerwca, przed południem i po południu przeznaczona będzie na sport - na terenie Mrozów odbędą się turnieje siatkówki plażowej, tenisa, streetballa dla dzieci i młodzieży i kat. open, mecz piłki nożnej, a w stajni Kruki zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody.

W sobotę od godz. 16.00 na scenie na stadionie odbędą się animacje taneczne dla dzieci, a potem z recitalami i koncertami wystąpią artyści z Mrozów: Chór Akademii Kulturalnej "Illuxit sol", Big Band Mrozy, Zespół Klubu Emeryta "Barwy Jesieni", Andrzej Frącz, a na zakończenie dnia Weterani Big Beatu.

W niedzielę, 10 czerwca, niektóre atrakcje będą nawiązywać do 100-lecia odzyskania niepodległości i szerzej - do historii Polski. Rajd rowerowy trasą odzyskania niepodległości przejedzie m.in. przez Guzew, w którym odsłonięta zostanie tablica upamiętniająca 100. rocznicę wydarzenia. Na stadionie rozbije się historyczna osada rycerska, a przed bramą stadionu stanie kopia obrazu "Bitwa pod Grunwaldem" oryginalnej wielkości wykonana przez mieszkańca Mrozów Krzysztofa Serwatkę.
Ponadto na scenie od godz. 14.00 - występy dzieci i młodzieży z gminy Mrozy, zespół MAD z przebojami Abby i Boney M., zespół BestBanda z polskimi piosenkami i gwiazda Dni Mrozów - zespół Poparzeni Kawą Trzy.
Niedzielne atrakcje zakończą się pokazem walk ogniowych.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, będzie można skorzystać z darmowej ściany wspinaczkowej.

Dni Mrozów 2018 zostały dofinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania