Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Uwaga kierowcy!

Od 19.04.2018 r., w związku z remontem ul.Siennickiej w Mińsku Maz., zmienia się czasowo organizację ruchu przy przejeździe pod torami

Opublikowano: 18 Kwietnia 2018, Środa, 21:27
Autor: btsd
 0 0 0

Od czwartku (19 kwietnia, godz.6.00) do 1 września br. obowiązywać będzie zmiana, którą władze Mińska Mazowieckiego chcą usprawnić ruch w rejonie remontu ul. Siennickiej i pozbawić to miejsce korków w godzinach szczytu. Przy wdrażaniu tej zmiany mińska policja postara się wesprzeć kierowców, by nie dochodziło do pomyłek.

Nastąpi podporządkowanie ulic Mrozowskiej i Limanowskiego przed skrzyżowaniem ulic Sosnkowskiego, Limanowskiego i Mrozowskiej w obrębie wiaduktu kolejowego jadąc od strony wschodniej (w przypadku Mrozowskiej) i z obydwu stron (w przypadku ulicy Limanowskiego), czyli od ulicy Siennickiej i stacji.

Pierwszeństwo przejazdu będą miały pojazdy poruszające się ul.Sosnkowskiego w kierunku wschodnim, skręcając następnie w lewo pod wiadukt kolejowy i włączając się w ulicę Limanowskiego.

Pojazdy poruszające się pod wiaduktem w kierunku południowym, nie będą miały możliwości skrętu w lewo, w kierunku wschodnim (do ulicy Siennickiej). Dojazd do Siennickiej ulicą Limanowskiego.
Zieloną linią zaznaczono drogę z pierwszeństwem przejazdu, zaś czerwoną drogę podporządkowaną.

info UM Mińsk Maz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania