Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

MGR na nowy sezon - pasjonaci rowerów w akcji.

Rozpocznij sezon rowerowy z MGR.

Opublikowano: 15 Kwietnia 2018, Niedziela, 12:27
Autor: admin
 0 0 0

Przed nami sezon pełen planów, pomysłów, inicjatyw, wyścigów, a na pewno wielu rowerowych kilometrów. Jesteśmy szczęśliwi, że w Mińsku z roku na rok jest coraz więcej pasjonatów kręcenia na rowerze. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na wspólne rozpoczęcie rowerowego sezonu. W ciągu najbliższych czterech tygodni Mińska Grupa Rowerowa na, aż pięć rowerowych inicjatyw.

Jak co roku startujemy wspólnym ogniskiem i tortem z okazji kolejnych, już czwartych urodzin Mińskiej Grupy Rowerowej. W niedzielę 15 kwietnia porozmawiamy o nadchodzących miesiącach wspólnie witając kolejny już sezon.Wszystkie szczegóły odnośnie ogniska znajdziesz na naszym wydarzeniu na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/events/436214963485206/

Dwa dni później, 17 kwietnia ruszamy na pierwszy Nocnik, czyli dwugodzinną wieczorną przejażdżkę po naszej okolicy. O Nocniku szerzej poczytasz na http://minskagruparowerowa.pl/info/inicjatywy/nocnik/. Nic lepiej nie pobudza do pierwszych wycieczek, jak jazda w grupie. Zabierz ze sobą obowiązkowy kask, sprawny rower, dobry humor i ruszaj z nami!

Kilka dni później, całkowita nowość. Startujemy z pierwszym MGRowym szkoleniem z serwisu rowerowego, które odbędzie się 21 kwietnia. Szkolenie jest skierowane do osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerem i chciałyby poprawnie nauczyć się podstawowych zasad serwisowania. O tym, czego nauczysz się na szkoleniu, gdzie się ono odbędzie i kto je będzie prowadził przeczytasz na http://minskagruparowerowa.pl/szkolenie-z-serwisu-rowerowego/. Chyba nie lepszej okazji na przygotowanie roweru do sezonu.

Ostatni weekend kwietnia to pierwsza w tym sezonie Wycieczkę z Historią, która w niedzielę 29 kwietnia zaprowadzi nas na malowniczy szlak wokół Jakubowa. Wspólna, spokojna wycieczka, to prawie 60km po okolicznej gminie, idealne na rozruszanie mięśni przed majówką. Godzinę i miejsce zbiórki, jak również regulamin Wycieczek z Historią znajdziesz na http://minskagruparowerowa.pl/info/inicjatywy/wycieczka-historia/.

Jeszcze się zastanawiasz? Mamy dobrą radę… przyjedź, poznaj nas i dołącz do naszej rowerowej społeczności, a na pewno nie pożałujesz :) Więcej szczegółów na bieżąco o nadchodzących inicjatywach znajdziesz na:https://www.facebook.com/minskagruparowerowa/

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania