Tygodnik Strefa Mińsk NR 43/44 (357/358)

Warsztaty Parkour II

Jest to największa tego typu impreza w naszym kraju i jest ona organizowana właśnie w Mińsku Mazowieckim.

Opublikowano: 4 Lutego 2018, Niedziela, 21:16
Autor: btsd
 0 0 0

W weekend, 27-28 stycznia, w Mińsku Mazowiecki odbyła się druga edycja Warsztatów Parkour. Impreza przyciągnęła ponad 120 pasjonatów sztuki przemieszczania się, którzy mogli wspólnie trenować, dzielić się doświadczeniem oraz spędzać czas na świetnie przygotowanym placu do treningu.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II gościliśmy osoby z wielu miast Polski, między innymi: Lublina, Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku, Krakowa, Radomia, Olsztyna oraz oczywiście bardzo dużo adeptów parkour z naszego miasta i okolic.

Podczas dwóch dni uczestnicy mieli możliwość brania udziału w warsztatach prowadzonych przez gości specjalnych z Exeo , Exeo Poland oraz Joseph Henderson. Dodatkowo podczas warsztatów odbyła się część teoretyczna, którą przeprowadził Łukasz Rzepka.
Warsztaty Parkour II mogły się odbyć dzięki Burmistrzowi Marcinowi Jakubowskiemu, który objął patronatem imprezę,  Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II oraz Akademii Parkour, która była organizatorem wydarzenia.
Specjalnie przygotowane przeszkody udostępniła firma Overkom oraz FlowPark.

Warto wspomnieć, że jest to największa tego typu impreza w naszym  kraju i jest ona organizowana właśnie w Mińsku Mazowieckim.

mat. organizatorów

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania