Tygodnik Strefa Mińsk NR 31/32 (387/388)

WOŚP w Zespole Szkół w Siennicy

W programie imprezy znajdą się atrakcje dla dużych i małych

Opublikowano: 1 Stycznia 2018, Poniedziałek, 21:36
Autor: btsd
 0 0 0

14 STYCZNIA 2018: WIELKA ORKIESTRA W SERCU SIENNICY

Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy oraz Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie zapraszają na XXVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w Zespole Szkół w Siennicy.

W tym roku w naszej szkole już po raz siódmy będzie miał miejsce finał największego i najbardziej lubianego wydarzenia charytatywnego w Polsce. Tegorocznym celem przyświecającym imprezie jest zbiórka pieniędzy na leczenie noworodków. Dwudziestu ośmiu wolontariuszy, uczniów ZS w Siennicy i SP w Wielgolesie, od rana będzie kwestowało aby zebrać jak najwięcej funduszy na ten niezwykle ważny cel.

W programie imprezy znajdą się atrakcje dla dużych i małych. Naszym gościem będzie zespół Na Pełnej, znany z parodii popowych hitów. Wystąpią dla nas także maluchy z przedszkoli Akademia Smyka, Chatka Puchatka oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielgolesie. Wśród atrakcji znajdą się również: licytacja, pokaz zumby, gry i zabawy, kiermasz książek używanych, loteria fantowa, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, tort, gofry i poczęstunek w kawiarence. Impreza zakończy się tradycyjnym „światełkiem do nieba”-pokazem fajerwerków, występem zespołu muzycznego RECORD i ogniskiem z kiełbaskami.

Zapraszamy sympatyków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz ZS w Siennicy i SP w Wielgolesie, a także wszystkich wspierających szlachetny cel wydarzenia do wspólnej zabawy w ciepłej atmosferze i przy słodkim poczęstunku oraz zachęcamy do hojnego ofiarodawstwa.

mat. organizatorów

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania