Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (337/338)

Międzynarodowy Turniej MOSiR CUP U-11 w Mińsku Mazowieckim.

Po raz pierwszy w Mińsku odbędzie się turniej tej rangi. Swój udział potwierdzili opiekunowie najlepszych szkółek piłkarskich z Polski, Litwy i Białorusi.

Opublikowano: 2 Października 2017, Poniedziałek, 18:14
Autor: Cyprian Rokicki
 0 0 0

 

Od 6 do 8 października w Mińsku Mazowieckim będziemy gościć młodych piłkarzy z rocznika 2006. Po raz pierwszy w Mińsku odbędzie się turniej tej rangi pod nazwą Międzynarodowy Turniej MOSiR CUP U-11. Swój udział potwierdzili opiekunowie najlepszych szkółek piłkarskich z Polski, Litwy i Białorusi. Nie zabraknie reprezentantów MOSiR Mińsk Mazowiecki.

Rozgrywki odbędą się na Stadionie przy ul. Budowlanej 2 w Mińsku Mazowieckim. Wystąpi 18 zespołów w systemie 8+1. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy, każda z drużyn rozegra łącznie 11 spotkań po 25 minut każde. Trzy pierwsze drużyny z grupy wychodzą do fazy 1-9 (z zaliczeniem meczu). Zespoły z miejsc 4-6 grają o miejsca 10-18. Zawodników rozstawiono następująco: GRUPA A: MOSiR Mińsk Mazowiecki, Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków, Polesie Mozyr, Mieszko Gniezno, Orzeł Siemiatycze; GRUPA B: Znicz Pruszków, Salos Szczecin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, FK Bereza, Górnik Łęczna, Pogoń Siedlce; GRUPA C: Pogoń Szczecin, Drukarz Warszawa, Beniaminek Krosno, SFK Słuck, FC Dziugas Telšiai, AGAPE Warszawa Białołęka

Zapraszamy do kibicowania,  

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania