Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (337/338)

Festiwal Himilsbacha

To już 9 Jubileuszowy Festiwal Himilsbacha w  Mińsku Mazowieckim.

Opublikowano: 7 Września 2017, Czwartek, 19:23
Autor: plina_m
 0 0 0

POP/KULTURRAA!

To już 9 Jubileuszowy Festiwal Himilsbacha w Mińsku Mazowieckim. Z tej okazji zapraszamy serdecznie Szanownych Państwa – wielbicieli wielu talentów Janka do Miejskiego Domu Kultury.
W tym roku Popkulturowo i na urrraaa! Od 5 do 9 września moc atrakcji i artystycznych doznań. Muzyka, teatr, film, fotografia, malarstwo i design to wielki skrót czekających nas wydarzeń. Zapraszamy!
5 WRZEŚNIA #URRAA! START 20:00 TARAS MDK
DRUGS&DRIVE I PRZYJACIELE po raz kolejny zagoszczą na festiwalowej scenie w projekcie HimilsBUCH HilmilsBACH, czyli muzyczna mieszanka poezji Pana Janka! Koncert promujący czarny krążek!
JULIA PIETRUCHA wystąpi na festiwalowej scenie z debiutancką płytą „Parsley”. Utwory płynące prosto z serca, delikatny wokal Julii i wielki mały instrument: ukulele. Znakomita, subtelna, ujmująca, lekka i radosna. Wręczymy również MONIDŁO – nagrodę dla najpopularniejszego aktora niezawodowego.
6 WRZEŚNIA #POPART 19:00 GALERIA MDK/ WERNISAŻ
ANDY WARHOL – spotkanie z mistrzem POP-ARTu. Na wystawie poświęconej jego twórczości będziemy mogli zobaczyć słynne serie dolarów, projekty puszki zupy Campbell’s, Coca-Coli czy serię portretów Marilyn Monroe. Obiekty wystawiennicze pochodzą z muzeum w Pittsburghu i muzeum w Medzilaborcach.
+ 10:00 warsztaty komiksu / dla młodzieży
7 WRZEŚNIA #KULTOWY TEATR 19:00 SALA KAMERALNA MDK
Gośćmi tegorocznej premiery kolejnej części Audiobooka Jana Himilsbacha DWA SPEKTAKLE będą: ANNA GORNOSTAJ i WITOLD DĘBICKI, którzy użyczyli głosu do słuchowiska Teatru Polskiego Radia RAJ NA ZIEMI i KONIEC SEZONU. Po spotkaniu emisja spektaklu KŁOPOTY TO MOJA SPECJALNOŚĆ w reżyserii Marka Piwowskiego. 

+ 10:00 warsztaty sitodruku/ dla młodzieży
8 WRZEŚNIA #POPULARNY I KULTOWY BOHATER
20:00 TARAS MDK
NIEMY MOVIE czyli muzyka i dubbing na żywo do klasyki niemego kina! Młody Sherlock Holmes jest sam w sobie wystarczająco śmieszny, więc to jest największe wyzwanie, żeby zrobić śmieszny dubbing do śmiesznego filmu. Śmiesznie... – Maciek Więckowski Niemy Movie to czterech muzyków i aktor, wykonujących na żywo muzykę i dubbing do niemych filmów. „Filmy w naszej interpretacji nabierają kolorów i humoru: ilustrujemy je muzyką w wielu stylach, postacie obdarzamy indywidualnymi głosami. Każdy z członków zespołu jest multiinstrumentalistą, poruszamy się swobodnie w różnych konwencjach, od klasyki po rozrywkę, od teatralnego patosu po kreskówkowy slapstick.”
+10:00 warsztaty dubbingu/ dla młodzieży
9 WRZEŚNIA #KULTOWE KINO 19:00 TARAS MDK
SMAŻALNIA STORY reż. Józef Gębski
i finał na #URRAA! START 20:00 DZIEDZINIEC MDK JAZZOMBIE
KRZYSZTOF ZALEWSKI z gościnnym udziałem NATALII PRZYBYSZ
Po koncertach widzimy się w SANATORIUM na FESTIWALOWYM AFTER PARTY z ekipą Soul Service, którą reprezentować będą BURN REYNOLDS i PAPA ZURA. / ul. Piłsudskiego 39a
Wydarzenie towarzyszące – 10 WRZEŚNIA #KULTowy BOHATER z dzieciństwa 12:00 KINO MUZA / ul. Jana Pawła 23
PAN KLEKS W KOSMOSIE czyli trzecia część przygód Pana Kleksa, w której wystąpił Jan Himilsbach!

Wydarzenie towarzyszące 5-9 września – #KULTowy REJS czyli sceny niewykorzystane w ostatecznej wersji filmu.
Zdjęcia Marka Nowickiego. / parking przy ul. Kościuszki

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania