Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (337/338)

Poznajcie Karolinę skazaną na sukces!

Już w październiku Karolina wystąpi w konkursie piosenki studenckiej w Krakowie.

Opublikowano: 27 Sierpnia 2017, Niedziela, 21:00
Autor: btsd
 0 0 0

Materiał video - kliknij poniżej, by rozpocząć

Karolina Świętochowska, uczennica trzeciej klasy Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim, naukę w klasie o profilu biologiczno-chemicznym doskonale godzi z realizacją swojej życiowej pasji – śpiewania. Od kilku lat mamy okazję przyglądać się rozwojowi jej talentu. Śpiewem zachwyca na szkolnych uroczystościach i wydarzeniach kulturalnych w mieście. Startuje także w konkursach piosenki w całej Polsce. Jej ostatni występ na festiwalu w Olsztynie nie pozostawia wątpliwości, że kariera Karoliny nabiera tempa. Jesteśmy z niej ogromnie dumni, bo wiemy, że niełatwo jest dzielić czas między naukę a pasję. Karolina trzy razy w tygodniu szkoli się na dodatkowych zajęciach w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej.

Cieszy nas, że nasi uczniowie i absolwenci mają tak wiele osiągnięć, a my możemy towarzyszyć ich rozwojowi. Sama Karolina mówi: „Moim całym życiem jest muzyka. Towarzyszy mi wszędzie i codziennie odkrywam ją na nowo. Poezją śpiewaną na samym początku mojej przygody zaraził mnie tata, a kiedy dostałam się do Szkoły Piosenki, ten styl zamieszkał w moim sercu na stałe. Bardzo ważna dla mnie jest interpretacja i umiejętność przekazania słuchaczom tekstu, historii zawartej w bardzo krótkiej formie, jaką jest piosenka. Moim marzeniem jest przez całe życie dzielić się nią z innymi.”

Już w październiku Karolina wystąpi w konkursie piosenki studenckiej w Krakowie. Za rok zapewne sama stanie się studentką. Przed nią jeszcze rok nauki i egzaminy maturalne.  Wierzymy, że świetnie sobie z nimi poradzi, nie zaniedbując talentu. Jest pod skrzydłami pani Elżbiety Zapendowskiej, która jest już matką wielu talentów na scenie muzycznej w Polsce. Teraz czas na Karolinę.

Tekst: Justyna Radomińska, Katarzyna ŁaziukMusisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania