Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Edukowanie przez zwiedzanie

Wakacyjna akcja mińskiego MOSiR

Opublikowano: 19 Sierpnia 2017, Sobota, 22:06
Autor: btsd
 0 0 0

W dniu 17.08.2017 oddział trzydziestu śmiałków wyruszył przeżyć wspaniałą i niezapomnianą przygodę, która w tym roku pod dumną nazwą „Edukowanie przez Zwiedzanie” obejmowała wyjazd do Warszawy, aby zwiedzić Stadion Narodowy oraz zrelaksować się w kinie 6D.

Punktualnie o 9.30 zebraliśmy się wszyscy przed Auaparkiem Miejskim i  po „uroczystym” przekazaniem swoich pociech przez rodziców byliśmy już gotowi na wielkie emocje! O godzinie 11.15 przy asyście pani przewodnik zaczęliśmy zwiedzać ogromny kompleks. Gdzie my nie byliśmy! Obeszliśmy cały stadion, widzieliśmy najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów i kibiców, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak pomieszczenia strefy zawodniczej, w których dzieci chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.  Po ponad półtoragodzinnym zwiedzaniu wyruszyliśmy do kina 6D, w którym podzieleni na dwie mniejsze grupy spędziliśmy miło czas.

Pierwsza z grup, młodsza, wybrała się w podróż kosmiczną, zaś starsze dzieci nurkowały z żółwiami w przepięknym podwodnym świecie! Po emocjonujących chwilach w ruchomych fotelach z wodą, wiatrem, ogniem i bańkami mydlanymi na plecach uczestnicy nabrali apetytu, stąd w drodze powrotnej zajechaliśmy, by się nieco posilić. W drodze powrotnej dzieci wyrażały bardzo pozytywnie opinie o wspólnie spędzonym czasie, co utwierdza nas w przekonaniu o zasadności organizacji tego typu wyjazdów. Już 24 sierpnia swoje tajemnice odkryje przed nami Stadion Legii!
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

mat. MOSiR Mińsk Maz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania