Start mińskich judoków w zawodach w Lublinie

Opublikowano: 22 Maja 2017, Poniedziałek, 12:39
Autor: plina_m
 0 0 0
Start mińskich judoków w zawodach w LublinieStart mińskich judoków w zawodach w LublinieW dniu 21.05 w Lublinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Judo z okazji 700 lecia miasta Lublin

W dniu 21.05 w Lublinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Dzieci w Judo z okazji 700 lecia miasta Lublin.

Zawodnicy reprezentujący UKS Judo KONTRA Mińsk Mazowiecki wywalczyli 3 medale. W kategorii "dzieci" rocznik 2007-2008 srebrny medal wywalczył Piotr Marczak w wadze 38kg. W kategorii młodziczek srebrny medal wywalczyła Laura Ngo Trong, waga 44kg. W kategorii młodzików brązowy medal zdobył Krystian Adamczyk, waga 50kg.

Jednocześnie pragniemy poinformować o wspaniałym sukcesie Aleksandry Polkowskiej, która 5 maja 2017r. w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Judo - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, które odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim, wywalczyła srebrny medal w wadze 44kg.

tekst: Zdzisław Wiącek, Trener Judo II klasy, III DAN

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!