Tygodnik Strefa Mińsk NR 19/20 (333/334)

MAGNET w „Wilkowyjach” i Garwolinie

Wykorzystując słoneczną pogodę, 1 maja motocykliści z mińskiego Klubu Dawnych Motocykli MAGNET wzięli udział w IV Majowym Pochodzie Motocyklowym.

Opublikowano: 8 Maja 2017, Poniedziałek, 22:27
Autor: btsd
 0 0 0

Wykorzystując słoneczną pogodę, 1 maja motocykliści z mińskiego Klubu Dawnych Motocykli MAGNET wzięli udział w IV Majowym Pochodzie Motocyklowym organizowanym w Stoczku Łukowskim przez Klub CWS. Po przyjeździe do Stoczka wyruszyliśmy z grupą kilkudziesięciu motocyklistów do Jeruzala, a następnie po godzinnym postoju z powrotem do Stoczka. Tam, w Parku Miejskim Chojnik, odbywały się konkursy dla motocyklistów, można było się posilić, a pobyt umilała muzyka „na żywo”.
Kolejny wyjazd odbył się w niedzielę, 7 maja. Pomimo niesprzyjającej, deszczowej pogody wyruszyliśmy, jak co roku o tej porze, do Garwolina. Odbywał się tam IX Garwoliński Rajd Motocyklowy organizowany przez zaprzyjaźniony z MAGNET-em klub TUR Garwolin oraz zbiórka krwi MOTOSERCE. Można było obejrzeć pokazy udzielania pierwszej pomocy i wiele motocykli - zabytkowych jak i tych współczesnych.
Po wyjazdach nieuchronnie zbliża się 22. Rajd MAGNET, na który zapraszamy już dzisiaj. Rajd odbędzie się 20 maja przed mińskim Pałacem.

mat. organizatorów

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania