Tygodnik Strefa Mińsk NR 13/14 (327/328)

MLM na spalenie świątecznych kalorii

Zapowiedź 19. kolejki Mińskiej Ligi Mistrzów w piłkę nożną

Opublikowano: 21 Kwietnia 2017, Piątek, 18:01
Autor: plina_m
 0 0 0

22.04.2017 r., start godzina 13:00
Orlik przy ZS im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim

Minęły święta, każdy 5 kilogramów cięższy, parę sekund wolniejszy. Może jednak nie i był to czas doskonalenia formy, treningu nowych taktyk. – ZOBACZYMY!
Która drużyna zaskoczy, która zagra to, do czego kibice Mińskiej Ligi Mistrzów są już przyzwyczajeni? 

FC Albatros – Zatorze (godz. 13:00)

Albatrosi w rundzie wiosennej pokazują naprawdę ciekawą piłkę. Czyżby piłkarze Artura Zwolińskiego w końcu skupili się na piłce nożnej i tak jak trener powtarzał grali tak jak potrafią najlepiej?
Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to Zatorze czeka trudne spotkanie. Zważywszy, że ich gra na wiosnę nie porywa, również kontuzje w drużynie zrobiły swoje. Mecz otwarcia dziewiętnastej kolejki zapowiada się wyrównanie.


Moto TiR Józefów – Awenta Mińsk Mazowiecki (godz. 13:55)

Moto TiR co prawda zdecydowanie poprawił swoją grę na wiosnę. Jak widać, zmiany przyniosły pożądane efekty. Jednak czy taka gra wystarczy, by piąć się w górę tabeli? Czy grając z niepokonaną Awentą zmienią ich przydomek?
Warto spojrzeć na statystyki graczy z Awenty. Wygląda to naprawdę ciekawie…
Kto postawi „czerwony kwadracik” przy statystykach drużyny Pawła Wycisłowskiego? Tym razem próbę podejmą piłkarze z Józefowa.


Ekipa 76 – Żaglówki (godz. 14:50)

Ekipa 76 z całą pewnością w okresie świątecznym poza biesiadowaniem doskonaliła swoje piłkarskie umiejętności, grając sparingi. Czy zapał, chęci oraz wspaniała atmosfera w drużynie pozwolą wygrać ze świetnie grającymi, chociaż z chwilowym spadkiem formy, piłkarzami z Żaglówek?
Odpowiedź poznamy w najbliższą sobotę. Mecz, w którym statystyczną przewagę posiadają gracze Marcina Nowakowskiego, ale czy na pewno?


Eurotherm Walencja – Carpoland Canarinhos (godz. 15:45)

Mecz dwóch drużyn, którym wygrana bardzo się przyda. Nie tylko podniesie morale w drużynach, zachęci piłkarzy do jeszcze większej pracy, zaangażowania, ale również pozwoli oddalić bądź uniknąć bycia w strefie spadkowej. Eurotherm w prawdzie znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli, ale należy pamiętać, że przeciwnicy depczą im po piętach. Kanarkom ta wygrana pozwoli nabrać jeszcze większego rozpędu, co pozwoli jeszcze nie raz zaskoczyć wszystkich. Mecz, w którym trudno jest wskazać zwycięzcę, a o wyniku przesądzi spowszedniała już „dyspozycja dnia”.


Partner Grzebowilk – Nankatsu (godz. 16:40 )

Partner ostatni mecz zagrał słabo, nawet można powiedzieć bardzo słabo. Wygrali w ostatnich minutach. Dużo nerwów. Czy i tym razem piłkarze z Grzebowilka będą w tarapatach?
Drużyna Klaudiusza Mordeckiego zapewne pojawi się stałym składem i zagra to, co zwykle. Ich gra może się podobać. A problem sprawiła już niejednej drużynie. Czy słabsza dyspozycja graczy Tomasza Bontruka wystarczy na Nankatsu? Przekonamy się w sobotnie popołudnie.


Wataha – Sami Swoi (godz. 17:35)

Wataha wciąż z dużymi problemami wewnętrznymi. Szkoda, bo jeśli tylko każdy zawodnik tej drużyny chciał grać, każdy robił to, na co się zobowiązał, efekty byłby zdecydowanie lepsze. Tym razem bordowi będą stawiać opór drużynie Samych Swoich. Czy dadzą radę? Czy jednak Kamil Nalewka ze swoimi graczami pokaże nam ciekawy futbol, do którego od trzech kolejek przyzwyczaja kibiców ?


MiszMasz – SBW (godz. 18:30)

MiszMasz potrzebuje zwycięstwa jak ogień tlenu. Po prostu jest mu niezbędne. Czy są wstanie przeciwstawić się SBW? Drużna w białych strojach przyzwyczaiła nas do szybkich ataków i wręcz bombardowania bramki rywali. Będzie to nie lada wyczyn dla bramkarza wraz z obrońcami MiszMaszu, gracze w niebieskich koszulkach muszą pokazać się z najlepszej dla siebie strony, jeśli chcą złapać trochę tlenu. Mecz na zakończenie kolejki w którym na pewno nie zabraknie emocji.

mat. organizatorów

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania