Tygodnik Strefa Mińsk NR 33/34 (347/348)

Michał Koterski na Charytatywnym Balu Możesz Więcej

W czasie Balu udało się pozyskać 19 100 zł ( w tym 12 550 zł z samej licytacji) na budowę wielospecjalistycznego ośrodka dla osób niepełnosprawnych.

Opublikowano: 28 Lutego 2017, Wtorek, 11:30
Autor: plina_m
 0 0 0

18 lutego 2017 roku w Zajeździe Pod Dębem w Chrośli odbył się Charytatywny Bal Możesz Więcej organizowany przez właścicieli lokalu państwa Ewę i Marcina Szulimów oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym, które właśnie myśl Możesz Więcej uczyniło swoim mottem. Bal był wspaniałą okazją żeby zebrać pieniądze na główny cel Stowarzyszenia jakim jest budowa wielospecjalistycznego ośrodka dla osób niepełnosprawnym.
Impreza rozpoczęła się od powitania gości przez Zarząd Możesz Więcej – Prezesa Piotra Tomaszewskiego, Aliną Majszyk, Marlenę Żołądek i Annę Wiśniewską. Krótka prezentacja filmiku na którym widzowie mogli obejrzeć działania Możesz Więcej i ich codzienną pracę z dziećmi, wszystkich chwyciła za serce.
Na balu obecny był ambasador stowarzyszenia aktor Michał Koterski, który wspiera działania Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i bardzo zżył się z dziećmi.
Michał Koterski zgodził się poprowadzić licytację pamiątek a było wiele ciekawych przedmiotów na licytacji: statuetka od Pana Marka Koterskiego, pobyty w hotelach i vouchery do restauracji, piwo mocny full z autografem Andrzeja Grabowskiego, sukienka od aktorki Katarzyny Ankudowicz, lot samolotem, rajd, voucher na videofilmowanie i wiele innych przedmiotów. Show jaki zrobił Michał Koterski na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci.
Po aukcji do zabawy zaprosił gości zespół Music Play, który również grał charytatywnie.
Parkiet pełny był tańczących ludzi i trudno było przerywać tak świetną zabawę, żeby zorganizować kolejną aukcję. Tutaj pomocny okazał się Arek Braxton, który w świetny sposób zastąpił Michała Koterskiego i również porwał ludzi do aktywnej licytacji.
Podczas imprezy zorganizowano również loterię fantową, która cieszyła się ogromną popularnością. Nagrody na loterię przekazały mińskie firmy – wygrać można było kosmetyki, vouchery do restauracji, karnety na siłownie, karnety do salonów piękności i salonów fryzjerskich.
Zabawa trwała w najlepsze do Białego Rana, ostatni goście wychodzili z lokalu po godzinie 05:00.
Organizatorzy dziękują wszystkim gościom i zapraszają za rok.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania