Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Gminny Dzień Kobiet w Jakubowie

Słowami ”Serdecznie witam Panie w tak szczególnym dniu” powitał zebrane Panie Zastępca Wójta Gminy Jakubów - Bogusław Dziedzic.

Opublikowano: 6 Marca 2017, Poniedziałek, 22:19
Autor: btsd
 0 0 0

Dzień Kobiet to coroczne święto kobiet o długiej, bo stuletniej tradycji, obchodzone w Polsce 8 marca.
Z tej to okazji w gminie Jakubów 27 lutego zorganizowano wyjazdowy Gminny Dzień Kobiet. Głównym organizatorem imprezy był Urząd Gminy, który na w/w uroczystość zaprosił Panie do sali weselnej „Cichy kątek” położonej w centrum Siedlec. Licznie przybyły przedstawicielki Urzędu, Kół Gospodyń Wiejskich, Kół Emerytów i Rencistów, radne, sołtysowe, dyrektorki szkół, szefowe jednostek samorządowych z terenu gminy oraz gość specjalny w osobie Pana Michała Jaworskiego – reprezentującego p. Marię Koc Wicemarszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

Słowami ”Serdecznie witam Panie w tak szczególnym dniu” powitał zebrane Panie Zastępca Wójta Gminy Jakubów - Bogusław Dziedzic. Kontynuując, w imieniu własnym, jak również biorących w uroczystości udział Panów, z okazji zbliżającego się święta złożył Paniom serdeczne życzenia radości i szczęścia, długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz spełnienia wszystkich zamierzeń. Do życzeń przyłączył się również Pan Michał Jaworski, odczytując list od Pani Wicemarszałek. Podziękowania oraz życzenia udanej zabawy dla wszystkich uczestników złożyła także Pani Wójt. W trakcie wspaniałego poczęstunku wszystkie Panie obdarowane zostały drobnymi, słodkimi upominkami, a czas umilała muzyka serwowana przez właściciela lokalu Pana Gabriela Peda, który w tym dniu obchodził również swoje imieniny. Tańcom nie było końca. Królowała muzyka lat 80. przeplatana walcami i tangami oraz muzyką disco. W przerwach swój artystyczny repertuar prezentował  Radny Rady Gminy - Pan Wojciech Nowak oraz lokalny zespół śpiewaczy, złożony z Pań, które umilały wspólnie spędzony czas. Zabawa była przednia, wszyscy zadowoleni z utęsknieniem oczekują przyszłego roku.   

mat. UG Jakubów

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania