Tygodnik Strefa Mińsk NR 19/20 (333/334)

Mistrz kierownicy z Mińska

Konrad Pawluczuk - wywalczył właśnie Mistrzostwo w klasie do 2000 cm3 w wyścigach samochodowych Motointegrator Classicauto Cup 2016

Opublikowano: 29 Listopada 2016, Wtorek, 10:56
Autor: Cyprian Rokicki
 0 0 0

Materiał video - kliknij poniżej, by rozpocząć

Od paru dni nasze miasto może poszczycić się bardzo dobrym wynikiem w ogólnopolskich sportach motorowych, mianowicie nasz lokalny pasjonata motoryzacji - Konrad Pawluczuk - wywalczył właśnie Mistrzostwo w klasie do 2000cm3 w wyścigach samochodowych Motointegrator Classicauto Cup 2016. Po całym sezonie ciężkich i emocjonujących startów wspiął się na sam szczyt, niejednokrotnie uzyskując czasy przejazdów lepsze od dużo mocniejszych samochodów. Wynik tym bardziej zasługuje na uznanie, gdyż Konrad swój sukces zawdzięcza własnej wytrwałości i uporowi w dążeniu do celu. Mimo problemów ze znalezieniem budżetu i różnym komplikacjom podczas samodzielnej budowy wyścigówki, ukończył własny projekt i wystartował w całym cyklu. Tam również nie było łatwo, gdyż wiek samochodu robił swoje i zdarzały się nieprzewidziane awarie, które nasz Mińszczanin musiał usuwać podczas wyścigów, żeby jednak osiągnąć sukces.

Przed naszym Zawodnikiem zimowa przerwa, podczas której to będzie próbował znaleźć finansowanie na przyszły sezon i być może kolejne sukcesy. Miejmy nadzieję, że znajdzie się firma, chcąca wspomóc lokalny Talent i o Konradzie jeszcze usłyszymy z wyścigowych aren.

Na filmie możecie zobaczyć jeden z przejazdów Konrada w swoim BMW 318iS E36 na ClassicAuto Cup 5 Runda Tor Kielce z 15-10-2016 roku.

Zdjęcie dzięki: Motointegrator Classicauto Cup

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania