Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Szkoła ze Starej Niedziałki walczy o 10 tys. zł!

Pomagamy! Głosujemy!

Opublikowano: 10 Sierpnia 2016, Środa, 22:56
Autor: btsd
 0 0 0

Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej ze Starej Niedziałki wystartowała w ogólnopolskim konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności i osiągnęła sukces. Spośród setek nadesłanych prac konkursowych z różnych szkół z całej Polski prezentacja z tej placówki zakwalifikowała się  do finału. W swojej pracy konkursowej (elektronicznej Kronice SKO) uczniowie opisują podjęte w minionym roku szkolnym różne przedsięwzięcia m.in.: akcje charytatywne, zarobkowe, konkursy, działania proekologiczne, zajęcia z edukacji finansowej.

Teraz na specjalnej platformie rywalizują z 10 szkołami z całej Polski o specjalną Nagrodę Internautów, czyli 10 tys. zł. Taka kwota dla szkolnej społeczności ma duże znaczenie, gdyż pozwoliłaby na odbudowę przyszkolnego placu zabaw oraz zakup pomocy dydaktycznych.

Wszystkich internautów bardzo prosimy o wzięcie udziału w głosowaniu. W celu oddania głosu należy dokonać krótkiej rejestracji na stronie www.sko.edu.pl/konkurs/. Po zalogowaniu trzeba kliknąć przycisk „głosuj” pod prezentacją z Plastusiem. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos. Na stronie można na bieżąco śledzić ranking głosowania. Głosowanie trwa do 10 września. Z góry dziękujemy za każdy oddany głos.

Opiekunki SKO Elżbieta Wójcicka i Marzena Wnuk

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania