Tygodnik Strefa Mińsk NR 17/18 (373/374)

Passat-mania

Nie od wczoraj wiadomo, że posiadanie pasji do czegoś rozwija horyzonty, ubogaca życie każdego człowieka, jest się wtedy pozytywnie zakręconym, a każdy dzień może być obfitszy w nowe doświadczenia oraz nowe znajomości z osobami równie pozytywnie zakręconymi

Opublikowano: 18 Lipca 2016, Poniedziałek, 14:09
Autor: btsd
 0 0 0

Nie od wczoraj wiadomo, że posiadanie pasji do czegoś rozwija horyzonty, ubogaca życie każdego człowieka, jest się wtedy pozytywnie zakręconym, a każdy dzień może być obfitszy w nowe doświadczenia oraz nowe znajomości z osobami równie pozytywnie zakręconymi.

Jednym z takich ludzi jest mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, p. Tomek. Na co dzień żołnierz zawodowy z 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Janowie, natomiast ,,po godzinach” jeden z aktywnych założycieli klubu samochodowego ,,Passat35i.pl Fanklub”.

Klub jest obecny w internecie jako portal i forum dyskusyjne oraz w serwisie Facebook. Zrzesza wszystkie osoby jeżdżące Passatami B3 i B4, ale także wszystkich zafascynowanych autami z Grupy VAG. Co roku organizuje zlot ogólnopolski w innym rejonie kraju. W tym roku zlot odbywa się w dniach 22-24 lipca w miejscowości Młoty koło Bystrzycy Kłodzkiej, na który to zlot p. Tomek wraz z swoją ekipą już teraz zaprasza.

Ideą zlotu jest spotkanie i wymiana doświadczeń z fanami marki z całej Polski, ale także działanie charytatywne, zebranie jak największej ilości pieniędzy na lokalne schronisko dla zwierząt lub potrzebującą pomocy lecznicę. W tym roku panowie od kilku miesięcy zbierają karmę i pieniądze, wspierając Ośrodek Rehabilitacji ,,Jerzy dla Jeży” z Kłodzka, o którym kilka dni temu był również reportaż w TVN24. Lecznica pomaga chorym, bądź rannym (np. przez nieuważnych kierowców) jeżom w dojściu do zdrowia. Pomaga mu kilku weterynarzy-wolontariuszy. Jest to chwalebne, że są osoby tak aktywne i zarazem zauważające również problemy naszych ,,braci mniejszych”. No i mieszkają także w Mińsku Mazowieckim.

Strona FB lecznicy: https://www.facebook.com/JerzyDlaJezy/?fref=ts

Strona FB Fanklubu: https://www.facebook.com/Passat35ipl-Fanklub-629248533859433/

Portal i forum Fanklubu: http://www.passat35i.pl/forum/

 

Tekst: Joanna Szut, foto: Jacek Gaudyn

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania