Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Aktywna Mama

Impreza skierowana była przede wszystkim do kobiet, które planują macierzyństwo, są w ciąży lub należą już do grona młodych mam.

Opublikowano: 12 Czerwca 2016, Niedziela, 20:58
Autor: btsd
 0 0 0

Takiego wydarzenia w Mińsku Mazowieckim jeszcze nie było. W niedzielę, 5 czerwca, dokładnie w samo południe, w murach Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego wystartowały Targi Aktywna Mama. Impreza skierowana była przede wszystkim do kobiet, które planują macierzyństwo, są w ciąży lub należą już do grona młodych mam. Ciekawy program, liczne atrakcje, a także konkursy z nagrodami przyciągnęły na targi całe rodziny. Organizatorzy już zapewniają, że wydarzenie będzie mieć charakter cykliczny i niebawem odbędzie się kolejna edycja.

Organizatorzy pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, wystawcom i tym, którzy pomogli w organizacji imprezy. Szczególne podziękowania dla sponsora nagrody głównej - Centum Zoologiczno-Wędkarskiego w Mińsku Mazowieckim, firm Martex, Majsterpol i Cartpoland, pracowni  FloArt za dekoracje kwiatowe, a przede wszystkim dla wszystkich gości oraz rodzin, które odwiedziły targi.

organizatorzy

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania