Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Papieskie gimnazjum zaprasza

kandydatów do gimnazjum na Dzień Promocji Szkoły

Opublikowano: 5 Kwietnia 2016, Wtorek, 09:25
Autor: btsd
 0 0 0

Gimnazjum Miejskie nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim zaprasza szóstoklasistów i ich rodziców na Dzień Promocji Szkoły – 7 kwietnia na godz. 18.00.

Kandydaci na uczniów gimnazjum i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą na rok szkolny 2016/2017. Będzie można obejrzeć szkolne wnętrza podczas wycieczki z przystankami. Nikt nie będzie się nudził. Przygotowano występ teatralny, taneczny, pokazy sportowe, doświadczenia chemiczne, wystawy zdjęć, kronik, gazetek, prezentację multimedialną i inne atrakcje. Będzie można porozmawiać z uczniami, nauczycielami i dyrektorem szkoły.

Gimnazjum zaproponuje od września naukę w następujących klasach: teatralnej, matematyczno-ekonomicznej, przyrodniczej, językowo-turystycznej, integracyjno-politechnicznej, informatycznej, sportowej oraz przysposabiającej do pracy. Po raz pierwszy powstanie w papieskim gimnazjum klasa sportowa o profilu koszykówka dziewcząt i chłopców we współpracy z UKS Probasket. Rekrutacja do tej klasy odbywa się z pominięciem rejonizacji. O przyjęciu decydować będą wyniki testu sprawnościowego przeprowadzonego na początku maja 2016 r.   

7 kwietnia warto zajrzeć do szkoły przy Budowlanej, by podjąć dobrą decyzję. Przed szóstoklasistami 5 kwietnia sprawdzian, a od 14 kwietnia rusza elektroniczna rekrutacja do gimnazjów.

mat. szkoły

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania