Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Odwołana większość pociągów

Utrudnienia są związane z ostatnim etapem prac modernizacyjnych w stacji Warszawa Rembertów - wymianą urządzeń sterowania ruchem kolejowym (SRK)

Opublikowano: 28 Stycznia 2016, Czwartek, 15:58
Autor: btsd
 0 0 0

Komunikat prasowy

Zmiany w kursowaniu pociągów na linii Warszawa – Łuków

W czwartek, 28 stycznia, na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła wystąpi całkowita przerwa w ruchu pociągów w godzinach wieczornych (20:30-1:30) i będzie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa.

Dodatkowo w dniach 29 - 31 stycznia na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna ruch pociągów będzie prowadzony wahadłowo po jednym czynnym torze. W związku z tym większość pociągów do/z Mińska Maz. i Mrozów będzie odwołana.

Powyższe utrudnienia są związane z ostatnim etapem prac modernizacyjnych w stacji Warszawa Rembertów - wymianą urządzeń sterowania ruchem kolejowym (SRK). Od 1 lutego zarządca infrastruktury planuje przywrócenie podstawowego układu torowego, dzięki czemu pociągi będą mogły kończyć i rozpoczynać bieg na stacji Rembertów.

W związku przerwą w ruchu 28 stycznia nie będzie kursowało 8 pociągów (cztery na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Wesoła oraz 4 na odcinku Warszawa Wesoła – Warszawa Wschodnia). Natomiast 29 stycznia nie pojedzie jeden pociąg z Warszawy Wschodniej do Warszawy Wesołej. Za te pociągi Koleje Mazowieckie uruchomią zastępczą komunikację autobusową.


materiał prasowy „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania