Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Złodzieje perfum

Policjanci z dochodzeniówki pracują przy sprawie kradzieży perfum w drogerii przy ul. Konstytucji 3 Maja w Mińsku Mazowieckim. Na nagraniu ze sklepowego monitoringu zarejestrowano kobietę oraz mężczyznę, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Opublikowano: 30 Grudnia 2015, Środa, 10:34
Autor: btsd
 0 0 0

7 i 10 grudnia b.r. w drogerii przy ul. Konstytucji 3 Maja w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kradzież kosmetyków, a dokładnie flakonów z perfumami.
Policjanci z dochodzeniówki przeanalizowali nagranie z monitoringu i wytypowali dwie osoby, które mogłyby mieć związek z tym zdarzeniem. Są to mężczyzna oraz kobieta, którzy byli w sklepie w chwili kradzieży.
Widoczna na zdjęciach kobieta jest w wieku 25-30 lat, jest szczupłej budowy ciała, niskiego wzrostu około 160 cm, ma czarne włosy o długości do ramion z wygoloną lewą częścią głowy. Kobieta jest ubrana w dopasowywaną kurtkę z kapturem koloru czarno-szarego, ciemne spodnie jeansowe tzw. rurki i beżowe botki.
Zarejestrowany przez kamerę mężczyzna jest w wieku 30-35 lat, ma około 170-175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne i krótkie włosy, a na głowie widoczną łysinę i zakola. Nosi też okulary z ciemnymi, grubymi oprawkami. Mężczyzna ten jest ubrany w kurtkę koloru ciemnego z żółtym wzorem w kratę, ma ciemne spodnie i ciemne buty. Na zdjęciach widać, że ma na ramieniu dużą sportową torbę koloru czarnego.

Dla ustalenia wszystkich okoliczności, w jakich mogło dojść do kradzieży, niezbędne jest ustalenie personaliów wspomnianych osób oraz ich przesłuchanie. Funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu i potwierdzeniu tożsamości osób widocznych na zdjęciach.
Policjanci zapewniają, że w tej sprawie każdy społeczny sygnał będzie nieoceniony i zostanie dokładnie sprawdzony. Wykrycie tej sprawy w dużej mierze zależy od ustalenia personaliów osób, których wizerunki publikujemy.

Sprawę prowadzi sierż. szt. Norbert Dawidowicz z wydziału dochodzeniowo – śledczego tel. 25 759 72 49 lub do sekretariatu WDŚ tel. 25  759 72 67.
Można też dzwonić do oficera dyżurnego 25 759 72 00 lub na alarmowe 997 i 112.

Można również napisać e-maila na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl lub bezpośrednio do policjanta na adres e-mail: norbert.dawidowicz@ksp.policja.gov.pl

DN

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania