Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Świąteczna zbiórka żywności

Stowarzyszenie ,,Koniczynka” kieruje podziękowania do wszystkich darczyńców szlachetnego celu

Opublikowano: 14 Grudnia 2015, Poniedziałek, 21:00
Autor: btsd
 0 0 0

Stowarzyszenie ,,Koniczynka” działające na rzecz dzieci z niepełnosprawnością umysłową  przy Zespole Szkół Specjalnych w Ignacowie we współpracy z Bankiem Żywności w Siedlcach składają serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca za udział w Świątecznej Zbiórce Żywności. Akcja została przeprowadzona w dniach 4-5 grudnia 2015 roku w kilku mińskich supermarketach: Topaz ( Galeria Dąbrówka), Biedronka i Lidl przy ul. Dąbrówki,  Kaufland oraz Carrefour w Stojadłach. Dzięki bezinteresownej pomocy wolontariuszy, a także ofiarności klientów wymienionych sklepów, wiele rodzin mających trudną sytuację materialną zostanie obdarzonych paczką żywnościową.

Za wielkie zaangażowanie i bezinteresowną pracę serdecznie dziękujemy  Wolontariuszom -  uczniom następujących placówek: Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim, Zespół  Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim, Zespół Szkół Agrotechnicznych w Mińsku Mazowieckim, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim, Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Mińsku Mazowieckim, Zespół Szkół im. ks. A. Tyszki w Janowie oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podcierniu.  Szczególne podziękowania należą się naszym darczyńcom, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do tej szlachetnej  akcji. To Wy sprawiliście, że święta dla nich będą radosnym przeżyciem Bożego Narodzenia.  Kierownictwu i obsłudze wymienionych placówek handlowych dziękujemy za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki.

Dziękując za hojność i owocną współpracę, życzymy, aby przy Waszym świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Stowarzyszenie „Koniczynka”

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania