Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Konkurs ekologiczny

Na uroczystość przybyło wielu uczniów wraz ze swoimi opiekunami z całego powiatu mińskiego

Opublikowano: 11 Grudnia 2015, Piątek, 21:12
Autor: btsd
 0 0 0

W tegorocznej  15-tej edycji Konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży „Odpady zbieram, nie marnuję, nowe rzeczy z nich buduję!” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły.

10 grudnia zostaliśmy zaproszeni na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród do Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Budowlanej 4. Do finału w kategorii IV-VI zakwalifikowali się: Igor Paluch (IVc), Julia Laudy (IVb) i Weronika Królak (IVa) pod opieką p. Aleksandry Kulmy, a w kategorii klas gimnazjalnych: Oliwia Wasiak (Ih), Ania Ostrowska (Ih) oraz Maja Hardej (IIIb) pod opieką p. Aleksandry Bieleckiej.

Na uroczystość przybyło wielu uczniów wraz ze swoimi opiekunami z całego powiatu mińskiego. Mimo dużej konkurencji prace Juli Laudy i Ani Ostrowskiej zostały wyróżnione.

Pomysły na wykonanie nowych rzeczy z odpadów były przeróżne np. wycieraczka z korków, stolik z butelek szklanych, lampka nocna z łyżeczek plastikowych czy wieszak na biżuterię. Laureaci otrzymali interesujące nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz rakiety do badmintona. Uroczystość uświetniły występy grupy teatralnej ze szkoły gospodarzy.


Zachęcamy do udziału w przyszłym roku!!
Aleksandra Kulma, ZSM2


Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania