Tygodnik Strefa Mińsk NR 1/2 389/390

Złota Europy dla Walhalli

Blisko 600 zawodników z całej europy uczestniczyło w konkurencjach walk ciągłych i przerywanych

Opublikowano: 7 Grudnia 2015, Poniedziałek, 21:12
Autor: btsd
 0 0 0

5 grudnia odbył się jeden z większych turniejów w kraju. W podwarszawskim Tarczynie odbył się Unifikowany Puchar Europy Mieszanych Sztuk Walk pod patronem Polskiej Federacji Kickboxingu. Blisko 600 zawodników z całej Europy  uczestniczyło w konkurencjach walk ciągłych i przerywanych na 6 matach oraz walk w formule Full Contact – K1 i MMA na ringu.

Na turniej, jak co roku, wybrała się ekipa z Mińska Mazowieckiego z klubu Walhalla Fight Club. Najlepiej na turnieju zaprezentował się Mateusz Bielicki – junior, który wywalczył aż 3 złote medale ( 2-krotnie w konkurencjach walk przerywanych oraz w walce ciągłej Kick Light) oraz brązowy medal w walkach ciągłych UFR Tatami, kolejnymi złotami została obwieszona Natalia Kowalczyk, która bezkonkurencyjna okazała się dwukrotnie w walkach ciągłych oraz w konkurencji walk przerywanych do 175 cm wzrostu, jednocześnie zdobywając brązowy medal w konkurencji walk przerywanych powyżej 175 cm wzrostu. Kolejną złotą medalistką okazała się Justyna Sokół, która zdominowała przeciwniczki w 2 konkurencjach walk ciągłych. Nieco mniej szczęścia miał Adrian Cencora, który zdobył złoty krążek w konkurencji walk ciągłych UFR Tatami. Ponad to dzielnie walczyli najmłodsi zawodnicy Franek Sitnicki oraz Marika Morelowska w konkurencji kalaki, którzy nie przedostali się do klasyfikacji medalowej.
Jak dodaje trener mińskich kickboxerów – moi zawodnicy walczyli, jak należy, byli twardzi i nieugięci, wysiadło mi gardło, ale było warto, jestem z nich dumny.

Na koniec pragniemy dodać, iż już za miesiąc, 16 stycznia 2016, odbędzie się również duża impreza sportów walki, a będą to Otwarte Mistrzostwa Polski Sztuk Walk, której organizacji już po raz czwarty podjął się Viceprezes federacji WKSF-Polska, zagorzały promotor i działacz w dziedzinie Kickboxingu – Kamil Chłopik.

A jeśli i wy chcecie stawać na podium lub trenować rekreacyjnie sztuki walki, zapraszamy do klubu Walhalla Fight Club. Więcej przeczytacie na stronie www.walhallafc.pl lub na facebookowym funpagu.

 

mat. Klubu Walhalla

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania