Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Grand Prix w Tenisie Stołowym

Do 1. turnieju przystąpiło wielu nowych zawodników i po krótkim losowaniu zaczęliśmy zmagania.

Opublikowano: 7 Grudnia 2015, Poniedziałek, 18:24
Autor: btsd
 0 0 0

28 listopada w sali gimnastycznej gościnnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim rozpoczęliśmy kolejną edycję Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Tenisie Stołowym.

Punktualnie o godzinie 10.00 dyrektor MOSiR Robert Smuga po krótkim przemówieniu otworzył rozgrywki tenisowe w sezonie 2015/2016. Na inaugurację do walki przy tenisowych stołach stanęło 26 zawodników w tym 2 zawodniczki. Wzorem lat ubiegłych gramy systemem pucharowym do 2 porażek.

Do 1. turnieju przystąpiło wielu nowych zawodników i po krótkim losowaniu zaczęliśmy zmagania. Pod nieobecność ubiegłorocznych triumfatorów m.in. Damiana Wróbla i Mateusza Majszyka tym razem najlepsza okazała się Aneta Janisiewicz, na drugim stopniu podium uplasował się debiutant w naszym cyklu Artur Kasprzyk, trzecie miejsce dla znanego nam zawodnika Zbigniewa Odalskiego, natomiast tuż za podium Przemysław Jurek.  Pierwsze punkty zostały dopisane do klasyfikacji generalnej, a następne zmagania odbędą się już 12 grudnia, na które serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów małej rakietki, oczywiście w sali gimnastycznej SP5.

mat. MOSiR Mińsk Maz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania