Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Grapplerzy przywieźli medale z Radzymina

28 listopada wystartowali na Amatorskim Turnieju Sztuk Walk

Opublikowano: 1 Grudnia 2015, Wtorek, 22:12
Autor: btsd
 0 0 0

W niedzielę, 28 listopada, zawodnicy Klubu Walki Grappler walczyli na III Amatorskim Turnieju Sztuk Walk w Radzyminie. Zawodnicy startowali w Grapplingu i MMA. Klub Walki Grappler reprezentowali Krysia Iwanow, Mariola Iwanow, Aleksandra Rosołowska, Marcin Gałązka, Daniel Rozenek i Kamil Kublik.

Czołowemu zawodnikowi KW Grappler Marcinowi Gałązce przypadły w udziale dwa pierwsze miejsca w formule MMA i w Grapplingu. Kamil Kublik także stanął na najwyższym podium w formule MMA, zajmując pierwsze miejsce. W Grapplingu udało mu się wywalczyć trzecią pozycję. Trzeci z przedstawicieli KW Grappler Daniel Rozenek ostatecznie zajął drugie miejsce w MMA i trzecie w Grapplingu.

W turnieju nie zabrakło równie walecznej płci pięknej. KW Grappler reprezentowały: Krysia Iwanow, Aleksandra Rosołowska oraz Mariola Iwanow. Ta ostatnia dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sztukami walki. Dziewczyny startowały w Grapplingu i zdobyły: Krysia - złoto, Mariola - srebro, Aleksandra - brąz.

Dla wszystkich podopiecznych Marcina Frankiewicza duże brawa!

„Z każdych zawodów przywozimy nie tylko medale, ale przede wszystkich ogromne doświadczenie, które, jak widać, procentuje i daje motywację do dalszych treningów i kolejnych rywalizacji - podkreślił „Zły Trener” Marcin Frankiewicz.

Już w najbliższy piątek, 4 grudnia, jeden z mińskich zawodników - Marcin Gałązka wystąpi podczas VIII Gali Sztuk Walk organizowanej przez klub Gladiator w Ostrołęce.
Wszystkich zapraszamy do kibicowania i trzymania kciuków za Marcina.

mat. prasowy KW Grappler

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania