Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

Czyje to narzędzia?

Policjanci podczas patrolu stacji kolejowej w Mińsku Mazowieckim zabezpieczyli torbę podręczną pełną elektronarzędzi

Opublikowano: 23 Listopada 2015, Poniedziałek, 20:34
Autor: btsd
 0 0 0

Policyjni wywiadowcy już wiele raz dali przykład niezwykłej zawodowej czujności, ujawniając podczas prowadzonych kontroli przedmioty pochodzące z przestępstw, czy też zatrzymując - niejednokrotnie w pościgu - podejrzanych o czyny zabronione.

Podczas jednej ze służb funkcjonariusze zauważyli w rejonie stacji kolejowej mężczyznę niosącego podejrzaną torbę. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że są w niej narzędzia, między innymi wiertarki, wkrętarka i kątówka. Mężczyzna, który był sprawdzany przez policjantów, nie był  stanie podać źródła pochodzenia tych przedmiotów. Dlatego policjanci zabezpieczyli elektronarzędzia w związku z podejrzeniem, że mogą pochodzić z kradzieży lub włamania.

Jeżeli ktoś rozpoznaje widoczne na zdjęciach przedmioty, zna ich właściciela bądź też są jego własnością, to proszony jest o bezpośredni kontakt z policjantką prowadzącą tę sprawę mł. asp. Joanną Sęktas tel. bezpośredni 25 759 72 39 lub tel. do sekretariatu wydziału dochodzeniowo-śledczego 25 759 7267.

DN

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania