Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Już można w Mińsku trenować podnoszenie ciężarów.

Otwarto nowy klub sportowy w Mińsku Mazowieckim. Co ciekawe klub będzie bezpłatnie trenował adeptów podnoszenia ciężarów - dyscypliny, która nie ma dużych tradycji w naszym mieście.

Opublikowano: 16 Listopada 2015, Poniedziałek, 12:33
Autor: admin
 0 0 0
KS Atletic Mińsk Mazowiecki skupi się na treningach dzieci i młodzieży od 9 roku życia. Treningi są bezpłatne i odbywać się będą we wtorki o godz. 19:15 i w piątki o godz. 18:00 przy ul. Sportowej 1.
"Na treningach będziemy wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe poprawiające cechy motoryczne u dzieci. Aktywność fizyczna przynosi wiele zalet, nie tylko w postaci lepszej formy i wyników w sporcie ale również redukuje stres, dotlenia organizm, co wpływa pozytywnie na zdolności koncentracji i pamięci, w efekcie czego, dziecko uzyskuje lepsze wyniki w nauce. Sport ten nie tylko kształci ciało, ale przede wszystkim charakter. Dziecko jest bardziej zdyscyplinowane, zorganizowane, lepiej radzi sobie ze stresem, potrafi bardziej współpracować w grupie i lepiej się rozwija, niż dziecko mało aktywne fizycznie." - powiedziała Pani Natalia Szafrańska, która wraz z mężem Krystianem poprowadzą zajęcia.
Warto przybliżyć osoby trenerów.
Krystian Szafrański - magister fizjoterapii po studiach na II wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się problemami narządu ruchu . Swoje umiejętności oraz wiedzę systematycznie zdobywa na polskich oraz zagranicznych programach podyplomowych z zakresu medycyny manualnej, osteopatii. Były zawodnik i instruktor podnoszenia ciężarów.
Natalia Szafrańska - 

Natalia Szafrańska- Była zawodniczka z 12 letnim stażem treningowym, reprezentantka Polski na zawodach Miedzynarodowych, medalistka Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów.
Podczas Mistrzostw Świata i Europy zajęła V miejsce w swojej kategorii. Jej rekord w rwaniu to 80 kg, a w podrzucie 102 kg w kategorii do 58 kg. Z zawodu jest nauczycielem, pracuje w Szkole Podstawowej, w klubie fitness oraz prowadzi treningi personalne.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania