Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Debata Społeczna

Policjanci zapraszają mieszkańców miasta i gminy Mrozy, którzy chcieliby podzielić się uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa

Opublikowano: 4 Listopada 2015, Środa, 20:55
Autor: btsd
 0 0 0

Policjanci z mińskiej Komendy organizują kolejną gminną Debatę Społeczną - z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Planowana debata odbędzie się w czwartek, 19 listopada, w godzinach 18:00-20:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Mrozach przy ul. Mickiewicza 35.

Komendant Komisariatu Policji w Mrozach i Burmistrz Mrozów zapraszają wszystkich mieszkańców Mrozów i gminnych miejscowości do udziału w Debacie Społecznej, której przewodnim tematem będzie omówienie występujących zagrożeń i lokalne poczucie bezpieczeństwa obywateli.

Po serii debat, które organizowane są przez mińską komendę od 2012 roku, policjanci postanowili organizować podobne spotkania w całym powiecie mińskim po to, aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin. Do tej pory od 2012 roku zorganizowano debaty miejskie i gminne w Sulejówku, Halinowie, Dębem Wielkim, Dobrem oraz Cegłowie. Odbyły się też dwie debaty powiatowe w Mińsku Mazowieckim. W maju i czerwcu tego roku zorganizowaliśmy już dwie debaty społeczne dla mieszkańców miasta i gminy Kałuszyn oraz gminy Latowicz.

Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i gminy Mrozy, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa, a także ocenić dotychczasowe działania Policji. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy niezmiernie wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

 

DN

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania