Tygodnik Strefa Mińsk NR 23/24 (379/380)

Placówka Roku 2015

Konkurs dotyczył nagrodzenie instytucji edukacyjnych, które oferują atrakcyjne programy dydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów.

Opublikowano: 16 Października 2015, Piątek, 11:00
Autor: btsd
 0 0 0

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim otrzymał Platynowy Tytuł Placówka Roku 2015.

Konkurs dotyczył nagrodzenia instytucji edukacyjnych, które oferują atrakcyjne programy dydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów. Nominacje przyznaje organizator konkursu na podstawie dostępnych wyników badań i rankingów rynkowych. Placówka została zweryfikowana przez niezależną kapitułę konkursu na podstawie oceny poziomu kształcenia i opieki, mierzalnych wyników absolwentów. Doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki oraz dynamika jej rozwoju były dodatkowymi aspektami działalności branymi pod uwagę w procesie certyfikacji.

Atrakcyjna infrastruktura i wyposażenie placówki, sprzyjające nauce i opiece, oraz adekwatność oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy i oczekiwań rodziców pozwoliły na uzyskanie kolejnego prestiżowego i zaszczytnego tytułu. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim w poprzednich latach 2012, 2013, 2014 był brązowym, srebrnym i złotym laureatem godła Placówka Roku.
Otrzymanie  Platynowego Tytułu  Placówka Roku 2015 zbiegło się z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

mat. ZSZ nr 2

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania