Tygodnik Strefa Mińsk NR 29/30 (385/386)

ProgramBus PO w Mińsku Mazowieckim

„Silna gospodarka, wyższe płace” pod takim hasłem w poniedziałek, 5 października, przyjechał do Mińska Mazowieckiego bus Platformy Obywatelskiej

Opublikowano: 5 Października 2015, Poniedziałek, 22:44
Autor: btsd
 0 0 0

„Silna gospodarka, wyższe płace” pod takim hasłem w poniedziałek, 5 października, przyjechał do Mińska Mazowieckiego bus Platformy Obywatelskiej. O programie dla Polski można było porozmawiać z kandydatami PO Jolantą Hibner, Adamem Koseskim oraz posłem ziemi mińskiej Czesławem Mroczkiem. Na skwerze przy rondzie gen. Hallera rozdawano ulotki oraz odpowiadano na pytania przechodniów. „Bezpieczeństwo i rozwój” to główne tezy stawiane przez wiceministra obrony narodowej Czesława Mroczka, który ponownie pragnie reprezentować mieszkańców okręgu siedlecko-ostrołęckiego w Sejmie RP.  

- Doprowadziłem do wybudowania w 2012 roku obwodnicy Mińska Mazowieckiego, co rozpoczęło budowę autostrady A2 na wschód od Warszawy. Teraz czas na budowę odcinka Warszawa – Mińsk Mazowiecki. 7.10.2015r ogłoszony zostanie przetarg na realizację tego zadania - powiedział o jednym ze swoich sukcesów poseł Mroczek.

Od 2011 roku Czesław Mroczek pełni funkcję wiceministra obrony narodowej, odpowiadając za wyposażenie wojska polskiego w najnowsze uzbrojenie oraz za współpracę z instytucjami nauki i przemysłu obronnego. Dzięki jego staraniom wielkie inwestycje przeprowadzono w Garnizonie Mińsk Mazowiecki.

mat. prasowy PO Mińsk Maz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze!
Znajdź nas na Facebooku
TYGODNIK STREFA MIŃSK
adres biura:
ul. Warszawska 161 (1 piętro)
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 724 822 000
e-mail: reklama@strefaminsk.pl
lub e-mail: biuro@strefaminsk.pl
projekt graficzny: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowieckikodowanie, system zarządzania